בודקי אדמה

בודקי אדמה יגן עליכם מפני טעויות ויאפשרו לכם להתכונן עוד יותר טוב לזריעה ונטיעה. האם אתה יודע לדעת, אם לאדמה יש את התגובה הרצויה? כיצד מודדים את טמפרטורת האדמה והאם ניתן בכלל לבדוק את פוריות האדמה? תקבלו תשובות לכל השאלות האלו בסעיף קטן זה!

אם אתה מתכנן לשתול צמחים תובעניים, כמו עצי מחטניים אוהבי חומצות, רודודנדרונים, תנורים או הידראנגאה, בוחן האדמה יאפשר לך למדוד את pH האדמה ולהחליט אם אתה צריך את הכבול החומצי או הדשן המחמיר. אנו ממליצים גם לבצע בדיקה כזו לפני זריעת ירקות, מכיוון שרוב הצמחים הללו בזים לאדמה החומצית. כך שאם ה- pH שלו נמוך מדי, יתכן שיהיה צורך להוסיף הוספת סידן. איך יכולת לדעת את כל זה? העצה שלנו היא פשוטה: קנו את ערכת בדיקות ה- pH של BIOPON, הזמינה במחיר מיוחד, ומדדו את תגובת האדמה, בצורה אמינה ובקלות. ניתן להזמין גם בודק לשימוש חוזר, מד החומציות המאפשר מדידה מדויקת ומהירה של ה- pH. מה לגבי בוחן האדמה 2 ב -1: מד pH עם בדיקת פוריות קרקע? זה ייתן לך מידע לא רק על תגובת האדמה המדוברת, אלא גם תוכן התזונה הבסיסי שלה (חנקן, אשלגן וזרחן). אם אתה גנן מושבע, שמחכה בקוצר רוח לרגע המושלם להשתיל את השתילים או לזרוע זרעים, מדחום האדמה בגודל 31 ס"מ הוא הכלי עבורך. על אנשי מקצוע לעומת זאת לשקול את בוחן האדמה האלקטרוני 4-in1 (מודד pH, לחות, אור שמש, טמפרטורה). כלי שימושי וקל לשימוש זה יצייד אתכם באפשרויות עוד יותר בתכנון אמצעי הזרע, השתילה והטיפול.

תוכלו להשיג בוחני אדמה מיצרנים ידועים במחיר תחרותי להפליא כזה בחנות שלנו בלבד. בחר חיסכון והצלחה בגידול ירקות, פירות וצמחי נוי. אנו מזמינים אתכם לסיור קניות שיספק את כל הדרישות שלכם!