• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשנים למדשאות נגועות טחב

דשנים למדשאות הנגועות בטחב יפתרו את כל הבעיות שלכם עם דשא פלוש ונטוש שגודל בגדילי אזוב מכוערים. אם אתם מחפשים סיוע מקצועי בסיוע לדשא שלכם להחזיר את המרץ והעובי שלו, בחרו בדשני הדשא המקצועיים שלנו ובמזון הדשא המועשר במרכיבים תזונתיים. אנו ממליצים, בין יתר המוצרים המצוינים, על דשן היעד לדשאות טחב, "דלוגוטרוואלי אפקט" (דשן תת-קרקעי עבור מדשאות עם טחב, ו- Agrecol Hortifoska (דשן זרחן-אשלגן לצמחי גן) עבור מדשאות עם טחב. כל המוצרים שהוזכרו לעיל מכילים ברזל ויש ליישם אותם באמצעות שידור.

הדשנים שלנו למדשאות הנגועות בטחב משלימים באופן אופטימלי את הדשא חסר המרץ ומגרים את עבודתו. תוספת הברזל עוזרת להיפטר מהטחב המתחרה בדשא על מים וחומרי מזון. מוצרים הזמינים בחנות שלנו מציגים אפקטים של 2 ב -1: הם מפרים את האדמה והורגים את האזוב הלא רצוי. אם אתה צריך לפקפק ביעילותם, נסה אותם וראה בעצמך עד כמה הם יעילים.

דשן פלורוביט למדשאות טחב, דשני ליים-מגנזיום מדגם Target, ה- Anty-Mech (Anti-Moss) של Substral ומוצרים יצרניים אחרים, קלים ליישום הקיימים בגדלים שונים, ניתנים לרכישה במחירים תחרותיים להפליא כאן. בדקו מחירים או משתלמים וקנו כל מיני מוצרי גינון, כלים וציוד עם משלוח חינם עד הבית. גידול דשא צפוף, ירוק אזמרגד ובריא ללא כתמים ריקים וטחב, קל מאוד עם הדשן הנכון המונח על פי הנחיות היצרן. אנו נמסור אותו עד דלתכם - פשוט תנו לנו לעזור לכם! בוא נלך לקניות!

לא נמצאו מוצרים