• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשנים עם ברק עלים

דשנים עם ברק עלים המיועדים לצמחי עציצים עם עלים בשרניים ועבים, מאפשרים לכם לטפל באופן מקיף ביופיים הירוקים שלכם. אנו מציעים מוצרים חתומים על ידי המותגים הנודעים הנהנים מפופולריות גבוהה בשוק הגינון כבר שנים. אם הצמחים שלך מפתחים עלים מטים ומשעממים, התחדש אותם עם ברק עלה דשנים עלים מ Zielony Dom.

בחנות המקוונת שלנו יש מוצר זה בבקבוקים בגדלים שונים במלאי. אתה יכול לבחור גם ממרסס או ממפיצי ערפל. מוצר זה מכיל דשן עלים המחזק ומזין צמחים, כמו גם שעוות דבורים ותמצית ענבר המעניקים עלווה ברק יפה. האם תרצה לנסות מגבונים מבריקים עלים שימושיים, קלים לשימוש ופרקטיים? זה תלוי בך. אנו מציעים ללא הרף מחירים נמוכים ומשלוח מהיר עד הבית. הכירו את שוק זרעי הגינה וקנו דשנים מינרליים ואורגניים אורגניים לצמחים פורחים לבית ולגינה באופן מקוון.

אנו מציגים בזאת מוצרים נבדקים, נחשבים מאוד, יעילים ובטוחים המועברים עם הוראות שימוש מובנות. אנו עוזרים לצמחי העציצים שלכם לגדול בצורה יותר אקספרסית ולהיות יפים יותר. אנו מזמינים אתכם לעיין במוצרים אחרים מקטגוריית דשנים - אנו ממליצים על דשני סתיו וחורף מעולים, דשני ג'ל יעילים ומקלות דשן. נסה אותם, הזמין מבלי לצאת מהבית ותן לנו ליהנות מיופי הצמחים שלך יחד איתך!

לא נמצאו מוצרים