• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשנים רכיבים בודדים

דשנים של רכיבים בודדים מציעים פיתרון זול ויעיל לרוב הבעיות עם ליקויים תזונתיים בצמחים. הם מוכיחים שהם נחוצים גם במהלך הכנת אתרים לזריעה ונטיעת עצים ושיחים, למשל כאשר עליכם להחמיר או לחלל את האדמה או להעשיר אדמה דלה ופחותה במרכיבים תזונתיים בסיסיים.

החנות המקוונת שלנו מציעה את כל הדשנים הטובים ביותר הזמינים בארגזים בשקיות בגדלים שונים, בין 2 ל -25 ק"ג. אנו מציעים, בין היתר, אשלגן חנקתי, דשן חנקן אשלגן לכל מטרה המשמש לחידוש ליקויים בשני היסודות הללו, האחראים לצמיחה תקינה וייצור היבול.

ירקות המשתמשים בכמויות גדולות של חנקן יש להאכיל עם ניטרוקאלק המכיל חנקן זמין בצורה של חנקות ואמוניום, עם תוספת יקרה של סיד ומגנזיום. הוסף את הדולומיט הטחון, המגביר את התפוקה ומגביר את עמידות החורף של הצמחים, לקרקעות חומציות חסרות סיד ומגנזיום. השתמש באוריאה מגורען או בדשן התחמושת-פוס-אשלגן המרוכז, המוערך מאוד על ידי חקלאים מקצועיים, כדי לעזור להם לגדול בשפע על ידי שיפור ספיגת המים וחומרי המזון מהקרקע.

אנו מבטיחים איכות גבוהה ככל האפשר וביצועים יעילים של הדשנים שלנו. הם מסופקים על ידי יצרנים בעלי שם שנהנים ממוניטין מצוין בשוק הדשנים המקצועי, כמו פלורוביט, פלאנטה ואוגרוד-סטארט. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים יחד עם אמינות - למידע נוסף על מבחר המוצרים הרחב שלנו וראה כמה קניות מקוונות חסכוניות יכולות להיות. תוכלו לקבל כאן את כל המוצרים הדרושים לטיפול יומיומי בצמחים. אתם מוזמנים באדיבות לסיור קניות.

לא נמצאו מוצרים