• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשני דשא ודשא

דשני דשא מציעים את השיטה האמינה לשיפור מצב הדשא לאחר החורף, מסלקים טחב שמדי פעם שורץ את הדשא וממלאים פערים ריקים שגורמים לדשא להראות מכוער. המוצרים המוצגים להלן הם דשני NPK מלאים של מדשאה EC, המועשרים לעיתים קרובות בחומרים תזונתיים מיקרו המשפרים את העיבוד, עמידות בפני מחלות, עמידות בכפור ומעניקים לדשא צבע ירוק עז ו ... נלחמים בעשבים שוטים! מוצרים של מותגים בעלי שם (Agrecol, Biopon, Substral, Target ורבים אחרים) הזמינים במחירים תחרותיים בחנות שלנו מהווים השקעה ארוכת טווח בעשב הבריא, היפה והעמיד. בדוק את דשני הדשא שלנו! אנו מציעים את המוצרים הטובים ביותר מסוג זה בלבד!

אנו מציעים דשני מדשאה זולים ויעילים וקלים לשימוש: "אפקט דיוואנו" (אפקט שטיח) דשן דשא מבית טארגט, דשן הדשא "100 דני" (100 יום), המיועד לשימוש פעמיים בעונה, החל מ סובסטראל והדשן הדשן העמיד לאורך זמן מבית Biopon. אם בכוונתך להגביל את גידול הדשא, השתמש ב"דשן דשא "Mniej Koszenia (פחות כיסוח) מ- Target. האם יש יותר טחב מדשא על הדשא שלך? עליכם להזמין מיידית מוצרי לחימה בטחב: דשני החירום "מג'יזנה סילא" (דשא חירום קסמי) למדשאות שורעות מוס מאת סובסטרל, דשן פלורוביט למדשאות שורעות אזוב או מגוון מוצרים אמינים אחרים של המותגים האחרים שלנו. יש לנו מוצרים רב-רכיבים במלאי. חלקם מכילים ברזל נוסף ומשפרים את מצב הדשא ומראהו הכללי. הבחירה שלנו כוללת גם דשנים המונעים מהדשא להצהיב ונלחמים בעשבים שוטים (למשל הורטיפוסקה (דשן זרחן-אשלגן לצמחי גן) מאגרקול והדשן ביופון למדשאות הנגועות בעשבים שוטים). אנו מציעים גם מוצרי דשנים מקצועיים לזריעה מחודשת, קביעת חוקים חדשים והצערה מוחלטת של הדשא המוזנח, כמו גם מבחר רחב של דשני סתיו מעולים שיאפשרו לכם להכין את הדשא לקראת החורף.

בדוק מקרוב את המוצרים שנאספו במחלקה זו! כל בעל דשא ימצא מוצרים המאפשרים לה או לו לטפל בהם באופן מקיף. דשני הדשא שלנו מתאימים גם למדשאות נוי, מטופחות בקפידה וגם למגרשי גולף ולמגרשי ספורט. תן לנו להראות לך, כמה יפה הדשא שלך יכול להיראות לאחר שהשלמת אותו עם הדשן הנכון.

לא נמצאו מוצרים