• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשני לבנדר

דשני לבנדר מאפשרים לכם ליצור אקלים ים תיכוני ופרובנסי באמת בגינתכם! חנות הגנים המקוונת שלנו מציעה דשנים שיעזרו לכם להאכיל צמחי לבנדר שגדלו על גבולות ובעציצים, המועברים על ידי מיטב היצרנים הנחשבים ביותר מכל אירופה.

אם אתה חולם על צמחים ארוכים, בשפע ובמהימנות, השקיע בדשן הלבנדר הפרמיום NPK. הפרופורציות הנכונות של חנקן, זרחן ואשלגן ממלאות את התפקיד העיקרי בהפריה תקינה של צמח זה. קנייה למשל של דשן לבנדר "Fioletowe Pole" (שדה סגול) מ- Target מעניקה לך 100% וודאות שאתה מקבל מוצר שהוכן בקפידה והוקדש בקפדנות לצרכים תזונתיים של לבנדר. שפע של חומרים מזינים מבטיחים צמיחה מאוזנת ושופעת של תת-השיחים שלך, כמו גם פריחתם השופעת, עמידות החורף ואפילו ... עוצמת הניחוח.

חנות הגינה המקוונת שלנו מציעה דשני לבנדר מוסמכים בצורת אבקה ותרכיז נוזלי, באריזות של משקלים ונפחים שונים. המוצרים הארוזים במקור מגיעים עם הוראות מינון מפורטות, מה שהופך תוספות נכונות של תת-שיחים לקלות וזמינות למקצוענים בגינה ולמתחילים כאחד. אנו עומדים על מחירים תחרותיים והצעות עונתיות יוצאות דופן. הישאר מעודכן עם ההצעה שלנו, כך שהגינה שלך תשגשג, תפרח ותניב פרי בשפע כל העונה. אנו מזמינים אתכם לסיור קניות נוח עם משלוח עד הבית!

לא נמצאו מוצרים