• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשני עשבים

דשני עשבים הם מוצרים שתכולתם תואמת את הדרישות של צמחי העשבים התובעניים ביותר. אם מנטה, בזיליקום, אורגנו ולימון לימון יצמחו בגינה שלך או שאתה מתכוון להקים גינת צמחים מיני במרפסת או אדן החלון למטבח, מוצרים מקטגוריה זו יעזרו לך להשיג תוצאות רצויות. בדקו מקרוב את מבחר דשני העשבים שהכנו עבורכם!

Ziołovit - דשן עשבי תיבול עם גואנו מ- Zielony Dom, Biohumus MAX מ- Target and the Organic Tomato and Herb דשן - תרכיז ל -140 ליטר תמיסת מים של Substral הם רבי המכר שלנו בקרב מזון עשבי תיבול. דשן העגבניות ועשבי התיבול הארוך מבית טארגט, אחד המוצרים היעילים ביותר בקטגוריה שלו, יעזור לכם להשלים כראוי צמחים הגדלים בגינה. מוצר מגורען זה מתמוסס וחודר לקרקע בקצב איטי והדרגתי, ולכן מספק לצמחי מרפא מינונים תזונתיים מספקים לאורך זמן ממושך של עד מספר חודשים. אנו ממליצים על החומר המזין של צמח הקומפו בממרח חד פעמי ומעשי לצמחים הגדלים בעציצים ובמיכלים אחרים.

ללא קשר לעובדה, איזה דשן תבחר מתוך מבחר עצום שלנו, אנו מבטיחים את שביעות רצונך המלאה. המוצרים הזמינים בחנות שלנו מגיעים מיצרנים ידועים של דשנים ומזון מהצומח. תוכלו לרכוש רק מוצרים מקוריים ומאושרים העומדים בקריטריונים המחמירים ביותר באיחוד האירופי בחנות המקוונת שלנו אנו עומדים על מחירים נוחים לכולם ומציעים הצעות עונתיות, מה שהופך כל ביקור בחנות שלנו לרווחי עבורכם. אל תבזבז זמן על ביקור במרכזי גינה של לבנים, כיוון שתמצא כאן את כל מה שהגינה והצמחים הביתיים שלך זקוקים לו. אנו מזמינים אתכם לסיור קניות מהיר.

לא נמצאו מוצרים