• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשני פטוניה

דשני פטוניה מבטיחים מפל פרחים בצבע ירוק עז. רק דשני פרחים ייעודיים למרפסת יאפשרו לכם לשמור על מראה טוב של ציציות צפופות ודמויי זר טבעי בעציצים. זני הפטוניה האחרונים, הפורחים ביותר, בולטים במרץ מעולה וביכולת לייצר ניצני פרחים חדשים לאורך כל העונה: מהאביב ועד לכפור הסתיו הראשון. על מנת לאפשר לצמחים לגדול ולהתפתח בצורה כזו, עליך להאכיל אותם באופן קבוע בהרכב מאוזן של מאקרו וחומרים תזונתיים, במיוחד אלה שאחראים על תפקוד תקין של השורש ופריחה בשפע.

מבחר הפוטוניה והדשנים הפטוניים הנגררים שלנו כולל להיטי גינון כמו דשן צמחי פריחה סובסטרליים אמין התומך בפריחה של פטוניות נגרות, פטוניות, פוקסיות וביגוניות, פרוקטובית דשן פטרייה נגרר במהירות ופועל במהירות ופלובית נגררת במהירות, דשן פטוניה וקסקדיה. המוצרים שהוזכרו לעיל זמינים בצורה נוזלית מכיוון שפרחי המרפסת התובעניים מוזנים בצורה הטובה ביותר במהלך שגרת השקיה יומיומית. אם אתה מעדיף מוצרים בשחרור איטי שמורחים כמה פעמים במהלך עונה בלבד, אתה צריך לאהוב את גרניום Target לאורך זמן ופטרייה פטוניה נגררת השייכת למזון הצמחי היעיל ביותר שיש. דשן מגורען מעולה זה, המיועד לשידור, מכיל מינון גדול של מגנזיום המבטיח התפתחות של פריחות רבות וצבעוניות.

כל מוצר שתמצאו בתת קטגוריה זו הוכן תוך התחשבות בדרישות תזונה מוגזמות של זני פטוניה שונים. זה יספק את התוצאות הרצויות ויספק לצמחים שלך אנרגיה הדרושה לפריחה אמינה, ארוכה ושופעת. נצלו את המחירים התחרותיים שלנו, חפשו אחר הצעות עונתיות וקנו מוצרים ביתיים וגן עם משלוח חינם. הפוך ללקוח מרוצה של גן זרעי הגן - זה באמת הגיוני!

לא נמצאו מוצרים