• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשני צמחים פורחים

דשני צמחים פורחים מכוונים למטרה אחת - לעורר את הצמחים לייצר יותר ניצנים ולכן פורחים יותר ויותר בשפע הודות לתוסף התזונה האופטימלי. המוצרים הזמינים בחנות שלנו יעניקו לצמחים עוצמה מעולה ועוצמת פריחה. הצמחים הפורחים הניזונים כראוי הם בריאים, חסונים, צבעוניים בגודל מושלם. השתמש רק בדשני צמחים מקוריים ומאושרים על מנת להשיג תוצאות כאלה. את הרשימה המלאה של מוצרים אלה תוכלו למצוא למטה.

ברצוננו להמליץ על דשן נוזלי "Morze Kwiatow" (ים הפרחים) עם תכולת אשלגן גבוהה, על דשן הוורדים הנוזלי "Okazale Kwiaty" (פרחים שופעים), על דשן הרודודנדרון "Bujne Kwitnienie" (שופע פורח בשפע) ומגוון של מוצרי יעד אחרים. ההיצע שלנו ללא תחרות כולל מוצרי מזון מהצומח המעולה של פלורוביט (למשל דשן דאטורה לפריחה ממושכת, דשן גרניום, דשן לזלזלים וזחלים פורחים אחרים), דשני אגרקול אמינים (למשל אמנון גן דשן ויולט, דשן פטוניה נגרר) והמוצרים החתומים ביופון. (דשני צמחים פורחים בצורה של לשוניות ארוכות טווח, תרכיזים נוזליים ואבקות יעילות). אם אתם אוהבים לנסות פתרונות חדשניים, בחרו בדשן הוורד "Zielony Dom" וצמחים פורחים בתוך מזלף מוכן לשימוש. מיכל זה מצויד בקצה המתאים למחבר צינור הגינה, מה שמאפשר למרוח אותו ישירות על הצמחים במהלך ההשקיה!

זה בהחלט לא כל מה שיפתיע אתכם - אלה ורבים אחרים של דשני צמחים פורחים מעולים זמינים בחנות שלנו במחירים תחרותיים עם משלוח זול עד הבית. הישאר מעודכן ואל תחמיץ מבצעים ומכירות עונתיות! ללא קשר לאתר בו אתה מגדל את צמחי הפריחה שלך - בגינה, במרפסת או באדן החלון בסלון - תוכלו למצוא את הדשנים הטובים ביותר, המתאימים באופן מושלם לצרכי הצמחים שלך, בחנות שלנו. חנות מקוונת עם אחריות שביעות רצון מלאה מבלי לצאת מהבית!

לא נמצאו מוצרים