• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

דשני צמחי סיר

דשנים לצמחי עציץ קיימים במגוון רחב של צורות וסוגים. אם אתם מחפשים המלצות והצעות, בין אם עליכם לבחור בדשן מינרלי מגורען או מזון צמחי אורגני נוזלי, הגעתם למקום הנכון. החנות המקוונת שלנו מציעה מבחר של דשני צמחי העציץ הטובים ביותר, תוספים וקוסמטיקה המיועדים לצמחים עם עלוות נוי וגם אלה הפורחים בשפע.

מגדלים סחלבים בבית? בחר בדשן הסחלב המרוכז "Zielony Dom" בבקבוק שימושי, בדשן הסחלב הפופולרי והמוערך ביותר של פלורוביט או במוצרי תחנת הכוח Orchid מבית Compo, הנמכרים באפליקטורים חד פעמיים ונוחים. דשן ג'ל Agrecol Datura (חצוצרת השטן) יעזור לכם לטפל בפרחים היפים הללו ודשן הקקטוס המרוכז Substral (תמורת 35 ליטר תמיסה מוכנה ליישום) יאפשר לכם לטפח כראוי את הסוקולנטים שלכם.

אם הסלון שלך יהיה מעוטר בוושינגטון מפוארת, דקל בלה או דקל תמרים, אתה בהחלט צריך להשקיע בדשן פלורוביט, יוקה ודרקנה. אנו ממליצים גם על מקלות דשן לכל מטרה, קלים לשימוש ויעילים במיוחד "Zielony Dom" או על וריקומפוסט Biohumus אורגני מעולה מבית Agrecol.

תיאורים ומפרט נרחבים של דשני העציצים שלנו יעזרו לכם לבחור נכון. אם אתה זקוק למידע נוסף זה, לחץ על תמונת המוצר או שם המוצר. כל תיאור מציין את סוג הדשן, לאילו צמחים הוא מומלץ ולאילו השפעות עליכם לצפות משימוש בו. האם כבר מצאת את המועדף עליך? הוסף אותו לעגלה ושלם, או דפדף במחלקות האחרות שלנו. אנחנו כאן כדי לעזור לך לטפל באופן שיטתי ומקיף בצמחי העציצים שלך בבית. דשן צמחי עציץ איכותי הוא הבסיס למראה המרהיב של אוסף השרכים, התאנה, הסחלבים והדקל. אנו מאפשרים, להיות קלים להשגה ו ... באמת משתלמים! אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד על ההצעה שלנו - זה באמת הגיוני!

לא נמצאו מוצרים