• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

הנעלה מגן

קטגוריית הנעלה המגן מאפשרת לך למצוא נעליים נוחות לעבודות גינון וטיולים לחיק הטבע. ראה בעצמך אילו מוצרים שימושיים תמצאי בסעיף זה.

אנו ממליצים להשקיע בנעלי ההגנה המתאימות היטב למען הנוחות והבטיחות של כפות הרגליים. הם יהפכו את העבודה למהנה יותר ומעייפת פחות. סוף סוף תוכלו לעבור על ההקצאה או הגינה - שם נעליים רגילות היו נכשלות אתכם - במהירות ובבטיחות.

החנות שלנו מציעה הנעלה מגנים מסוגים שונים: כפכפים, וולינגטון וברינגטון מבודדים. רגליים בנעליים אלה יהיו מוגנות מתנאי עבודה קשים אפילו. בוץ, גשם, עשב גבוה או שיחים לא יהוו לך בעיה יותר. דגמים מבודדים בהחלט יגיעו לתועלת במהלך הסתיו - עונת החורף או באביב, כאשר הגשם נוטה להפתיע אתכם שוב ושוב והטמפרטורות עדיין נמוכות יחסית. נעליים מתאימות ימנעו מכפות הרגליים שלכם להירטב וקר. הנעלה מגן מתגלה כחיונית ביותר בזמן ההשתתפות בחיות משק ועבודה בשטח. גם שירותי בידוד מבודדים יועילו לשימוש באתרי בנייה. בהחלט תוכלו למצוא מוצר העונה על כל הדרישות שלכם במבחר הרחב שלנו.

הנעלה מגן צריכה להתאים לסוג העבודה, צריכה להיות נוחה ועמידה על מנת לשמור על בטיחותך בכל עת. גם נעלי גינון צריכות להיות מספיק נוקשות, כך שהן נשארות עמידות בפני גורמים חיצוניים ומגנות באופן מלא על כפות הרגליים, ולעיתים על שוקיים. הם אמורים להיות קלים להלבשה וחפים מכל חלקים מתמודדים.

יש לטפל בגינה כל השנה, ומכאן כפות הרגליים שלך זקוקות להגנה שמתאימה לכל עונה נתונה. כפכפים מושלמים לקיצים ולמעיינות. הם מציעים אוורור טוב תוך שמירה על האצבעות הרגליים בצורה יעילה. מזגנים גבוהים יותר באים בידם במזג האוויר הסתיו הגשום. אנו ממליצים על הדגמים המבודדים לחורף - הם מוכיחים כי הם מועילים לניקוי שלג מחוץ לחניה או לשחרור הצמחים מכיסוי השלג העודף משקל.

אל תחכו והשקיעו בכמה זוגות הנעלה מגוננות לתנאים שונים. בחר מבין דגמים נוחים המגנים מפני לחות, קור, בוץ ופגיעות. החנויות המקוונות שלנו מציעות מגוון רחב של נעלי מגן ונעליים במחירים תחרותיים, בין אם לנשים, גברים או ילדים. לא הייתם מאמינים, כמה מוצרים מחכים לכם כאן, עד שתראו את כולם. אנו מזמינים אתכם לסיור קניות נוח.

-10%
54.90 61.00
קידום מסתיים
-10%
54.90 61.00
קידום מסתיים
-10%
54.90 61.00
קידום מסתיים
-10%
68.58 76.20
קידום מסתיים
-10%
90.27 100.30
קידום מסתיים