• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
  אתה צריך מקום מינימום של

ורוד פאינבו - מבחר מגוון; סין ורוד - 1100 זרעים - Dianthus chinensis

מחיר ישן: 10.94
7.11
החיסכון שלך: 3.83 (35%)
קידום מסתיים 2020-08-04
קידום מסתיים
003528
אזל מהמלאי

ורוד פאינבו (Dianthus chinensis) מבחר מגוון ימשכו את כל חובבים של מעט מאופקת, אך בעליצות צבעוני סידורי פרחים הקיץ. הבחירה כוללת זרעים של זנים ורודים פאינבו הפופולרי ביותר עם פריחה אחת כפולה למחצה. הצמחים להגיע לגובה של 10 עד 30 ס"מ, ויצרו קומפקטי, ציצים זקופים לפרוח מיולי עד אוקטובר. בפרחים יש קוטר של 3 - 8 ס"מ ולקחת על גוונים שונים של אדום וורוד עם סימנים לבנים. הם בדרך כלל bicolour או tricolor ולהציג דקורטיביים נקודות ורנדלים על עלי כותרת.

סין ורוד, כמו צמח זה פורח נקרא בדרך כלל, ניתן לגדל כמו צמח שנתי על גבול או במיכלים בחוץ. זרעים נזרעים ישירות באביב (המחצית השנייה של אפריל) או חממה קרה (מרץ). המינים המוצעים כאן מעדיפים קרקעות חדירות, חדירות, לא יבשות מדי באתרי שמש. גבעולים זקופים שלה, כי בסופו של דבר עם פרחים ניתן לחתוך זרי פרחים טריים, כפי שהם שומרים את המראה שלהם אגרטל מלא מים במשך זמן רב למדי.

כל חבילה מכילה 0.5 גרם של סיכה פין זן מבחר זרעים. הוראות הגידול ותאריך הזריעה נכללות בפרטי המוצר.

 • משקל: 0.5 גרם
 • גובה: 10 - 30 ס"מ
 • שימוש: נוי - גבולות, כמו לחתוך פרח
 • תקופת הפריחה: יולי - אוקטובר
 • צורת צמיחה: ציצים קומפקטיים, זקופים
 • צבע הפרחים: אדום, ורוד עם סימנים לבנים, לעתים קרובות bicolour או tricolor
 • צורת הצומח: רב שנתי, גדל לעתים קרובות כמו בשנה
 • סוג פרח: יחיד למחצה כפול
 • אתר: שמש; חדיר, חדיר, לא אדמה יבשה מדי


כ 1100 זרעים (+/- 20%)

עולם הפרחים - נמצא בעסקים כבר יותר מעשור ומהתחלה עשינו את איכות המוצרים שלנו בראש סדר העדיפויות. לאורך השנים אנו מסירת את הסחורה באיכות הטובה ביותר עשרות אלפי לקוחות מכל רחבי העולם. שביעות הרצון שלהם מוכיחה שבחרנו בדרך הנכונה.

כל הזרעים שאנו מוכרים כפופים לבדיקות בקרת איכות מרובת רמות ורק אז הם ארוזים בקפידה ושולחים. המוצרים שלנו הוענקו אישורים רבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האיחוד האירופי. העובדים שלנו הם גננים מנוסים שמחים יותר לענות על כל שאלה שלך.

מאיפה הזרעים שלנו באים?

כל הזרעים שנמכרו בחנות שלנו באים מן המפיקים הטובים ביותר מכל רחבי האיחוד האירופי. הודות לשיתוף פעולה ארוך שנים איתם, הצלחנו לפתח את תנאי האחסון והשליחה הנאותים ביותר, תוך הבטחה שתמיד תקבל זרעים טריים שנבדקו בקפידה. אי הכללתם של המתווכים מכל התהליך לא רק מאפשרת לנו להימנע משליחת זרעים לא מעודכנים שאולי היו מונחים זמן רב מדי על מדף מחסן, אלא גם מבטיחים את המחיר האטרקטיבי ביותר למוצרים איכותיים.

תהליך בקרת האיכות

כל הזרעים שלנו חייבים לעבור תהליך בקרת איכות של ארבעה שלבים.

שלב 1 מתחיל עם בחירה זהירה של הספקים. אנו ממשיכים עם השליטה בגידולים שלהם, יצרנים זרים אינם נשללים תהליך בקרת איכות. צמחים נבדקים בכל שלב של התפתחותם: כאשר הם מתחילים לגדול, במהלך הפריחה וכאשר הם מתחילים לשאת פירות (זרעים). בשלב זה הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח את המרווח הנכון של הצמחים. תודה כי קבלת המאפיינים המורפולוגיים הרצוי של כל מין או מגוון מסוים, כגון צבע, גובה וצורה, ניתן להבטיח.

שלב שני מורכב מבדיקות אימות מפורטות בתנאי מעבדה. עם השימוש של ציוד באיכות הגבוהה ביותר על ידי צוות מוסמך מאוד, הספקים שלנו לבצע יותר מ -30 000 בדיקות איכות בשנה. הזרעים שאינם עומדים בדרישות שלנו כפופים לתהליכי זיקוק טכנולוגיים, כולל ייבוש, ניקיון, שדרוג ובדיקה מחדש.

שלב 3 מתחיל לזרוע זרעים בחלקות בקרה נבחרות. בדרך זו אנו מקבלים מידע מדויק, מדויק לגבי נביטה שלהם כי צריך להישמר ברמה המתאימה. בד בבד נבדקת הזהות הזנית של כל מין בשלב זה.

שלב 4 מתרחש במחסנים שלנו והוא מורכב של חיסול זרעים שאוחסנו זמן רב מדי על המדפים שלנו והחלפתם עם אצוות חדשות. כל החבילה היא חותמת עם מספר אצווה ייחודי גם עם לזרוע לפי תאריך.

כל ארבעת השלבים המשולבים מאפשרים לנו לקבוע בביטחון שהזרעים שאנו מספקים תואמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומסיימים את שלבי הבקרה הנדרשים בצבעים מעופפים.

פרסים ופרסים

זרעים אנו מוכרים מוכרים נרחב על איכותם זכו בפרסים רבים. הזרעים שלנו זכו במדליות זהב רבות ובהבחנות באיכותן הגבוהה. עולם הפרחים זכה גם הוא לגישה החדשנית שלו.

בין פרסים אלו היו: חידושים מובילים (יוני 2015), מדליית זהב ב FAZNAN International FAIR (2015), מנהיג איכות הצרכנים (2014), FARMER of YEAR (2014).

בנוסף, קיבלנו גם את תעודת "IDEAL BUSINESS" במשך שנתיים ברציפות.

נביטה

אנו מחויבים למכור רק את הזרעים באיכות הגבוהה ביותר. אם ניקח בחשבון את המאמצים שאנו עושים מדי יום, יש לציין גם כי הצמחים חיים אורגניזמים הנביטה שלהם וצמיחה תלויה בגורמים רבים, כגון טמפרטורה, סוג הקרקע, לחות ואת התדירות עם זה הם מושקות, זריעה זמן ותנאים, להשתמש של דשנים וסוכני הגנת הצומח (חומרי הדברה), כמו גם תנאי מזג האוויר והאקלים. אנו מספקים עזרה על ידי שיתוף מדויק ומדויק זריעה וגידול מידע, עם זאת, אנחנו לא יכולים לשאת בכל אחריות על הצמחים שלא היו מעובדים בתנאים המתאימים מינים נתון.