• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

זרעים, אדניות ודיבלים

זרעים, אדניות ודיבלים הם אביזרי השתילה והזרעה ההופכים את הפעולות הללו לקלות ופחות זמן. עדיין לא מצאת אחד כזה? זה הזמן לפצות על הזמן האבוד - התבונן במה שהכנו עבורך!

האם אתה עדיין שוקל לזרוע משימה מתסכלת ומאומצת? בכדי לזרז את העבודה ולבצע את הפעולה בצורה מדויקת ויעילה, קנו את המיניסדר או הזורע הידני מגרינמיל. מכשירים נוחים אלה יגדילו משמעותית את הסיכוי שלך להגיע אפילו להופעה ולהגן עליך מפני בזבוז זרעים יקרי ערך. תת קטגוריה זו מציעה גם מפזרי דשנים פונקציונליים. מפיץ הדשנים Handy Green המופעל בידנית מסובסטרל יועיל תוך יישום דשן אבקה על גבולות, ערוגות ירקות ובוסתנים. כלי קל וקל לשימוש זה מאפשר לך למנות ולהפיץ חלקים מיטביים של דשנים בצורה יעילה. זרע הגינה המסתובב בנפח 27 ליטר יעזור לכם לזרוע זרעי דשא. מוצר רב-תכליתי זה יהפוך למשאית חול פונקציונלית בחורף ועשוי גם לשמש כמפיץ דשנים בשטח גדול בעונת הצמחייה. זרע מתאים הוא חברו הטוב ביותר של הגנן!

מבחר רחב ומגוון של אביזרים וכלים לבית וגן מחכה לכם בחנות הגנים המקוונת שלנו. זרעים, אדניות ודיבלים זמינים במחירים תחרותיים עם משלוח מהיר כאן. אל תהססו ונצלו את ההצעה שלנו!