• $170.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

זרעי לבנדר

זריעה זרעי אזוביון מאפשר לך להשיג גינה מבושם להפליא מעוטר inflorescences סגול. אנו מציעים שני מינים של צמח זה בחנות שלנו - נפוץ (צר עלים) אזוביון לבנדר ספרדית. כל הזרעים הזמינים בחנות המקוונת שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומציגים נטייה טובה, שכן הם מגיעים מפיקים בעלי שם בלבד.

לבנדר ניתן להשתמש במובנים רבים. זה יכול להיות גדל על ערוגות פרחים זה יהיה לקשט עם פריחה בקיץ ובסתיו מוקדם. זה מושך מבקרים לגינה, כי זה צמח melliferous הפרשת ניחוח אינטנסיבי, נעים. לבנדר מעדיף אתרים שטופי שמש ומוגנים ברוח עם אדמה חדירה ופורייה. זה דורש ציפוי קבוע. צמח זה הוא רב שנתי רב ערך עבור פרחים לחתוך המשמשים זרי פרחים טריים מיובשים כאחד, כפי שהוא מעניק קומפוזיציות פרחים מראה עדין. לבנדר יבשים ניתן לשים לתוך ארון הבגדים שלך ואת ארון פשתן כדי להריח את הבגדים שלך ואת פשתן להדוף עש tineid.

לבנדר נפוץ לא רק לקשט את הגינה שלך עם inflorescences סגול, ריחני, אבל גם משפיע באופן חיובי על הבריאות שלך. זה מראה כמה השפעות מרפא, מרגיע, חיטוי, דיאסטולי ו delicately carminative, כדי שם רק כמה. זה גם משפר את מצב העור על ידי התחדשות האפידרמיס ואקנה הלחימה. זה יוסיף טעם מנות רבות, במיוחד בשילוב עם מרווה, שמיר ומלוחים. שמנים אתריים כי הן נפוץ ספרדית לבנדר להכיל, יש השפעה מרגיעה, מרגיעה ומתווספים קוסמטיקה ובשמים רבים.