• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

חומרי ניקוי

חומרי ניקוי הזמינים בהצעת החנות המקוונת שלנו שייכים למוצרים המתקדמים באיכות הגבוהה ביותר. תוכלו למצוא ג'לים אנטיבקטריאליים ומוצרי ניקוי חזקים המיועדים להסרת כתמים קשים ומתמידים. אנו מציעים גם חומרי עלים מעלימים, מסלקים ריחות וחומרי ניקוי למשטחים המועדים במיוחד להכתמה. ראה מה יש לנו איתך!

בהחלט כדאי לכם לקנות ג'ל יד אנטיבקטריאלי של ארוקס 50 מ"ל. למוצר זה תכונות חיטוי ועדין לעורך. הוא מציע את הפיתרון המונע הטוב ביותר בכל מאמציך שעלולים לגרום לפציעות וחתכים קטנים יותר. ישנם גם חומרי ניקוי מקצועיים, כמו סוכן הסרת השחור פחמן פחמן יעיל ביותר עבור אחים ותנורים 50 גר 'או גרובקס - ניקוי מצבות ושמירה על מזור, המתאים באופן אידיאלי לניקוי שיש, טרצו וחומרים אחרים. האם אתה זקוק לסוכן חיטוי לפח אשפה ושקית פסולת יעיל? הזמינו את מיכל הפסולת - Bros - חומר ניקוי בבקבוק עם מרסס. שוק זרעי הגן מציע גם חומרי ניקוי צמחיים זולים, כמו העלים התתיים הפופולריים של 600 מ"ל המונעים את התיישבות האבק. אל תשכח לדפדף גם במוצרים האחרים שלנו!

אנו נעזור לך לשמור על סדר ולסדר את העומס בבית בצורה מובנית. תוכלו לרכוש חומרי ניקוי ממיטב המפיקים (בין השאר Bros, Substral, Zielony Dom) במחירים נוחים בחנות המקוונת שלנו. המאבק בלכלוך, כתמים וריחות יהפוך למשימה קלה - השקיעו במוצרים המתמחים ונהנו מניקיון מבלי לשלם יותר מדי!