• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

מחדדים ואבני שיניים

מחדדים ואבני שיניים יאפשרו לכם לטפל כראוי בכלי הגינון שלכם. לופרים, גיזום, סכינים, מספריים, מסורים וגרזנים כולם דורשים השחזה קבועה. האביזרים המוצגים להלן יביאו לחיים במהירות להבים קהים. הרשו לנו להראות לכם, כיצד תוכלו לשפר את מצב ציוד החיתוך והפיצול שלכם!

אם ברצונך להחזיק רק מוצר רב תכליתי אחד, הזמין את המשחיז למטרות כלליות לכל סוגי הלהבים. הוא נוח בצורה יוצאת דופן, מכיוון שהוא מצויד בידית עם מגן אצבעות ותחתית לספוג עם חומר סיכה נגד קורוזיה. מחדדי הגרזן והחידוד של XSHARP מבית Fiskars הם מוצר נוסף שישרת אותך באופן אמין לאורך שנים. כלי פונקציונלי זה המצויד באבני שחיקה יאפשר לכם לחדד את הכלים שלכם באופן בו הם יחתכו וקוצצים כמו אלה שנרכשו זה עתה. בדוק אותם! תוכלו למצוא גם את מחדד הפלדה החיובית בקוטר 20 ס"מ מבית Fiskars, האפשרות הטובה ביותר, העמידה והמשתלמת לסכינים למטבח, בחנות הגן שלנו. התבונן במוצרים אחרים שברשותנו עבורך: המחדדים ואבני השן שלנו יעזרו לך להיפטר מבעיות מתסכלות עם סכינים בוטות, מספריים וגזרים אחת ולתמיד.

שוק זרעי הגינה המקוון מציע את המבחר הרחב ביותר של אביזרים וכלי גינון באיכות גבוהה של יצרנים מקומיים וזרים. קנו באופן מקוון, חסכו זמן בזכות משלוח עד הבית ונצלו מבצעים והנחות מיוחדות אטרקטיביות. בואו להיפגש בשוק זרעי הגן!