מיני חממות

האם אתה חובב גינון, אך ייצור שתילים בכוחות עצמך נראה לך קשה עד כדי טיפול? או אולי יש לך ניסיון עם שתילי עגבניות או מלפפונים, אבל תרצה לגדל צמחים תובעניים יותר מזרעים? בשני המקרים, כל מה שאתה צריך מחכה לך במחלקה זו. התבונן בחממות המיני שלנו!

חממה מיני היא מיכל שתוכנן באופן שמבטיח תנאים אופטימליים לנביטה ופיתוח של השתילים והצמחים הצעירים הרכים. חממת המיני הבסיסית מורכבת ממגש עמוק עשוי פלסטיק יציב וכיסוי פלסטיק שקוף. מיכל כזה יכול להכיל סירים עגומים או כדורי כבול. הכיסוי מבטיח חום ומגן על האדמה מפני אובדן לחות מוגזם, מה שנראה הסיבה הנפוצה ביותר לכישלון בגידול שתילים. ניתן להעביר בקלות את התרבות כולה ולהניח אותה למשל על אדן החלון, שם הצמחים יקבלו את אור השמש המתאים, ובכל זאת לא ייחשפו לטיוטות. החנות המקוונת שלנו מציעה חממות מיני בגדלים שונים, אנו ממליצים, בין היתר, על החממה מיני שחור 47X15 ס"מ עם 18 סירים. ניתן להשיג גם בירוק, ורוד, סגול וכחול. האם אתה זקוק ליותר מקום? חממה מיני עם 30 או 48 סירים עשויה להיות הפיתרון הנכון. יש לנו גם חממה מיני גדולה ומאווררת למגדלים התובעניים יותר. זה מבטיח זרימת אוויר מעולה, כך שהתרבות אינה דורשת שידור נוסף. אם אתה מעוניין כי מיכל הזריעה שלך יהפוך לקישוט בית, קנה את הגן הביתי עם מבטא עץ וכיסוי - החממה המיני עצינית 77 ס"מ מעניקה לך מקום ליצור גבול ירוק מיניאטורי בבית. בדוק את ההצעות המיוחדות האחרות שלנו - בהחלט תמצא משהו שיספק את צרכיך.

אנו ממליצים לכם להזמין מיני חממות במחירים מיוחדים. נצל את ההצעות העונתיות, חסוך בזכות המשלוח בחינם ופתח את התחביב שלך ללא גבולות. אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות שלנו!