Popular product: This product was last bought 13 hour ago.
  • $110.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

מלפפון "שותף F1" - לעיבוד בחממות, מנהרות ובתחום - זרעים מצופים - 50 זרעים - Cucumis sativus

מחיר ישן: $2.71
$2.03
החיסכון שלך: $0.68 (25%)
קידום מסתיים 2019-10-16
קידום מסתיים
008886
במלאי
+

מלפפון "שותף F1" (Cucumis sativus) עבור חממה, מנהרה שדה טיפוח הוא בעל ערך, מגוון parthenocarpic. זה נושא פירות ללא האבקה, מה מבטיח יבול עשיר. היא גדלה גם בשדה הפתוח, אך מניבה גם גידולים גבוהים מתחת לשמיכות, וניתן לטפח אותה בחממה או במנהרה. עמידות לטחב אבקתי, גבעול מלפפון וירוקת פסיפס ירוקה שייכת לשאר "פרטנר F1" מלפפון יתרונות. פרי של מגוון זה לקחת על צורה רגילה, גלילי מכוסים קליפה ירוקה כהה, מפוזרים בצפיפות עם יבלות. הם מתאימים לחמיצה ומרינדה בצנצנות.

זרעים של מלפפון "F1" מושרשים ישירות בחודש מאי לאתר, שם הוא יגדל. שניים או שלושה זרעים ממוקמים לכל חור אחד 60 x 40 או 100 x 20 ס"מ spacings. זרעים זמינים בחנות שלנו היו מכוסים ציפוי מיוחד, מה מבטיח תנאים אופטימליים בשלב הנביטה. פעולה זו גם מגינה על זרעים ממחלות ומזיקים המתמשכים בקרקע. כדי ליהנות גידולי מלפפון עשירים, אתה צריך לספק את הצמחים עם אתר שטוף שמש, אדמה עשירה בחומרים מזינים מספקת מים מספקת.

כל חבילה מכילה 50 "פרטנר F1" זרעים מצופים מלפפון לחממה, מנהרה וטיפוח שדה. הוראות הגידול ותאריך הזריעה נכללו בפרטי המוצר.

  • השתמש: כבישה, marinating
  • אתר: שמש; אדמה מושקה בקביעות עשירים בחומרים מזינים
  • כמות: 50


כ 50 זרעים (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - נמצא בעסקים כבר יותר מעשור ומהתחלה עשינו את איכות המוצרים שלנו בראש סדר העדיפויות. לאורך השנים אנו מסירת את הסחורה באיכות הטובה ביותר עשרות אלפי לקוחות מכל רחבי העולם. שביעות הרצון שלהם מוכיחה שבחרנו בדרך הנכונה.

כל הזרעים שאנו מוכרים כפופים לבדיקות בקרת איכות מרובת רמות ורק אז הם ארוזים בקפידה ושולחים. המוצרים שלנו הוענקו אישורים רבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האיחוד האירופי. העובדים שלנו הם גננים מנוסים שמחים יותר לענות על כל שאלה שלך.

מאיפה הזרעים שלנו באים?

כל הזרעים שנמכרו בחנות שלנו באים מן המפיקים הטובים ביותר מכל רחבי האיחוד האירופי. הודות לשיתוף פעולה ארוך שנים איתם, הצלחנו לפתח את תנאי האחסון והשליחה הנאותים ביותר, תוך הבטחה שתמיד תקבל זרעים טריים שנבדקו בקפידה. אי הכללתם של המתווכים מכל התהליך לא רק מאפשרת לנו להימנע משליחת זרעים לא מעודכנים שאולי היו מונחים זמן רב מדי על מדף מחסן, אלא גם מבטיחים את המחיר האטרקטיבי ביותר למוצרים איכותיים.

תהליך בקרת האיכות

כל הזרעים שלנו חייבים לעבור תהליך בקרת איכות של ארבעה שלבים.

שלב 1 מתחיל עם בחירה זהירה של הספקים. אנו ממשיכים עם השליטה בגידולים שלהם, יצרנים זרים אינם נשללים תהליך בקרת איכות. צמחים נבדקים בכל שלב של התפתחותם: כאשר הם מתחילים לגדול, במהלך הפריחה וכאשר הם מתחילים לשאת פירות (זרעים). בשלב זה הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח את המרווח הנכון של הצמחים. תודה כי קבלת המאפיינים המורפולוגיים הרצוי של כל מין או מגוון מסוים, כגון צבע, גובה וצורה, ניתן להבטיח.

שלב שני מורכב מבדיקות אימות מפורטות בתנאי מעבדה. עם השימוש של ציוד באיכות הגבוהה ביותר על ידי צוות מוסמך מאוד, הספקים שלנו לבצע יותר מ -30 000 בדיקות איכות בשנה. הזרעים שאינם עומדים בדרישות שלנו כפופים לתהליכי זיקוק טכנולוגיים, כולל ייבוש, ניקיון, שדרוג ובדיקה מחדש.

שלב 3 מתחיל לזרוע זרעים בחלקות בקרה נבחרות. בדרך זו אנו מקבלים מידע מדויק, מדויק לגבי נביטה שלהם כי צריך להישמר ברמה המתאימה. בד בבד נבדקת הזהות הזנית של כל מין בשלב זה.

שלב 4 מתרחש במחסנים שלנו והוא מורכב של חיסול זרעים שאוחסנו זמן רב מדי על המדפים שלנו והחלפתם עם אצוות חדשות. כל החבילה היא חותמת עם מספר אצווה ייחודי גם עם לזרוע לפי תאריך.

כל ארבעת השלבים המשולבים מאפשרים לנו לקבוע בביטחון שהזרעים שאנו מספקים תואמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומסיימים את שלבי הבקרה הנדרשים בצבעים מעופפים.

פרסים ופרסים

זרעים אנו מוכרים מוכרים נרחב על איכותם זכו בפרסים רבים. הזרעים שלנו זכו במדליות זהב רבות ובהבחנות באיכותן הגבוהה. עולם הפרחים זכה גם הוא לגישה החדשנית שלו.

בין פרסים אלו היו: חידושים מובילים (יוני 2015), מדליית זהב ב FAZNAN International FAIR (2015), מנהיג איכות הצרכנים (2014), FARMER of YEAR (2014).

בנוסף, קיבלנו גם את תעודת "IDEAL BUSINESS" במשך שנתיים ברציפות.

נביטה

אנו מחויבים למכור רק את הזרעים באיכות הגבוהה ביותר. אם ניקח בחשבון את המאמצים שאנו עושים מדי יום, יש לציין גם כי הצמחים חיים אורגניזמים הנביטה שלהם וצמיחה תלויה בגורמים רבים, כגון טמפרטורה, סוג הקרקע, לחות ואת התדירות עם זה הם מושקות, זריעה זמן ותנאים, להשתמש של דשנים וסוכני הגנת הצומח (חומרי הדברה), כמו גם תנאי מזג האוויר והאקלים. אנו מספקים עזרה על ידי שיתוף מדויק ומדויק זריעה וגידול מידע, עם זאת, אנחנו לא יכולים לשאת בכל אחריות על הצמחים שלא היו מעובדים בתנאים המתאימים מינים נתון.

מוצרים קשורים