• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

מנהרות לסכל וחממות

מנהרות נייר כסף וחממה מציעים עזרה לא יסולא בפז בגידול ירקות, כמה צמחים נושאי פירות ומינים נוי רבים. מכיוון שכיסויים אלה מבטיחים טמפרטורה גבוהה יותר מאשר בחוץ ויוצרים מחסום מפני רוח קרה ומשקעים כבדים, הם מתאימים באופן מושלם לגידול שתילים ולטיפוח כל השנה של הצמחים התרמופיליים הרכים ביותר. האם אתה יודע שאתה יכול עכשיו לקנות מנהרות נייר כסף וחממות בכל הגדלים ברשת? בדוק את ההצעה שלנו!

אם ברצונך לזרז את הנביטה או להגן על שתילים צעירים מפני מזג אוויר גס בתחילת האביב, השקיע ברדיד הגינה הכחול UV2 כחול או 12 מ 'או ברדיד הגן הירוק UV4. אתה יכול להניח אותה שטוחה על גבולות או למתוח מעל מעקה, ליצור מנהרה לסכל בעצמך ככה. כמובן שתוכל לקנות את מנהרת הנייר הנמוכה הנמוכה בגודל 2X5 מ 'במחיר שווה לכל נפש בחנות שלנו - היא זמינה למשלוח מיידי! אם אתה זקוק לכיסוי לעגבניות שגדלות שדה שלך, כיסוי קל ופונקציונלי באורך 15 מ 'ורוחב עגבניות PE באורך 50 ס"מ או כיסוי עגבניות PP בגודל זהה יעזרו לך. שני הדגמים מחוררים, ולכן לא חוסמים את זרימת האוויר ומציעים הגנה מצוינת מפני קור, רוח, גשם וברד - גורמים שעלולים להרוס את הצמחים והיבולים שלך תוך זמן קצר. האם תרצה להשקיע במנהרות נייר כסף וחממות מקצועיות - פונקציונליות וגדולות - שיאפשרו לך להכיל ירקות רבים? תוכלו למצוא מבחר רחב של כיסויים אלה בחנות שלנו. בתור התחלה, אנו ממליצים על חממה חד צדדית עם 4 מדפים - 49 על 69 x 160 ס"מ, מכיוון שהיא מתאימה למרפסת או למרפסת בצורה מושלמת, או על החממה המותקנת בקיר 200X100 x 215 ס"מ, כחלופה מעניינת חממה. מחפש משהו גדול יותר? אנו מציעים גם מנהרות נייר כסף עמידות ועמידות בכל הגדלים האפשריים. מוצרים אלה מאפשרים לך להתאים חממה לגינה או לחצר שלך באופן שיעזור לך להשתמש בצורה מיטבית בשטח הזמין. אנו ממליצים על מנהרת הגינה 2.0 על 3.75 מ 'או 3.0 x 2.5 מ' לגנים קטנים יותר. כיסויים צמחיים מקצועיים אלו יאפשרו לכם לשתול מלפפונים, עגבניות לב שור, פלפלים, חצילים, חביות, חסה מוקדמת וכרוב. אם אתה מחפש מנהרה ארוכה וצרה, הזמין את המנהרה 2.0 x 5.0 מ ', 2.0 על 6.25 מ', 2.0 על 8.25 מ ', או 4.0 על 12.5 מ' מנהרת נייר הגינה. אם דגם בעל צורה רגילה יותר מתאים לצרכים שלך, אתה יכול לרכוש 3.0 x 3.75 מ ', 4.0 על 3.75 מ', 4.0 על 5.0 מ 'מנהרות לסכל גינה עם אוורור צד וגדלים אחרים בחנות שלנו. אנו ממליצים לך לעיין בהצעה שלנו!

בצע רכישה עם שירות לקוחות ברמה עולמית מובטחת! הזמינו הזמנה בחנות המקוונת שלנו, נצלו את המשלוח בחינם והציגו בגאווה מנהרת נייר כסף או חממה משלכם. אנו נעזור לכם להגשים את כל תוכניות הגינון והחלומות שלכם!