• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

מסורי יד

מסורי יד נחוצים בהחלט לחיתוך ענפים ויומנים עבים. תוכלו למצוא מגוון רחב של כלים אלה כאן בחנות שלנו. בחר את הדגם שמתאים באופן אידיאלי לצרכים שלך מהרשימה למטה!

כל גנן ובעל הקצאות יודע שגם הלופר הטוב ביותר לא היה מטפל בענפים ועצים גדולים יותר. אז אם אתה מתכוון לדחוק שיחים וכתרי עצים, ייתכן שתצטרך מסור קשת SW31 חזק. הלהב שלו תואר במיוחד כדי להחליק במהירות דרך ענפים ועצים בולטים לשני הכיוונים. מסגרת ארגונומית קלה ומשקל מאפשרת לך לתמרן במדויק עם הכלי אפילו במקומות כמעט שאינם נגישים. רכישת מכשיר זה פותרת ביעילות את בעיית חיתוך הענפים! תוכלו למצוא גם להבי מסור קשת רזרביים בגדלים הפופולריים ביותר בחנות המקוונת שלנו. אנו ממליצים על הלופר של קטרפילר עם מסור שניתן להרכיב על כל פיר לחיתוך של ענפים בעובי של 32 מ"מ מעל לקרקע. האם אתה מחפש להב רב-תכליתי? מסור הגן Xtract S (קטן) או Xtract L (גדול) יענו על הדרישות שלך. הם עשויים לשמש הן לעיצוב והן לתפעול סניטרי בבוסתנים וגם לחיתוך קרשים ולוחות. בזכות הלהבים המתקפלים שני הדגמים הללו שימושיים ואינם זקוקים לשטח אחסון רב. התבונן גם במוצרים האחרים שלנו. בהחלט יש לנו את הכלים שאתה מחפש במלאי!

אנו מציעים כלים מיצרנים מוערכים ומוערכים. תוכלו למצוא מסורים של פיסקארס במחירים תחרותיים בחנות הגן שלנו. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו!