נייר גינה

רדיד גינה הוא מוצר רב-שימושי המשמש לטיפול והגנה על הצמחים. זה עשוי לפעול כבידוד, ישמש לזרז את הנביטה, להגנה על השתילים מפני הגשם או העשבים ולמניעת הגעת המזיקים לצמחים. זה יחסית זול וקל לשימוש. למידע נוסף על הצעת רדיד הגינה שלנו, אם אתה מתכוון לקנות חלק ממוצר זה.

אם אתה מגדל ירקות או צמחים פורחים שנתיים וחושש מכפור מאוחר, נייר הכסף השקוף המחורר, זמין באריזות בגודל 1.5X10 מ ', יציע את ההגנה הטובה ביותר לגבולותיך. צמחים יקבלו את המינון הדרוש של אור שמש ומים מהשקיה, אך יחד עם זאת יחשפו פחות לבצורת, טיפות טמפרטורה ונזק מכני. שתילים המוגנים על ידי נייר הכסף יהיו גם בלתי נגישים לציפורים. ישנו גם נייר תות מחורר 1.4 על 10 מ ', פיתרון סביר ומוכח להגנה על טלאי העץ מפני עשבים שוטים, זמין בחנות שלנו. ברשותנו גם נייר הבנייה העבה והעמיד בגודל 4X25 מ 'אשר יועיל בכל אתרי הבנייה והשיפוצים. הקפידו לקנות חיבור מוצק - יתדות לחיזוק צמר, נייר כסף, ברזנט ומחצלות יעזרו לכם בהקשר זה. המוצרים שלנו מראים עמידות מצוינת המאפשרת להשתמש בהם מספר פעמים. אל תהססו, השקיעו באיכות הפרימיום!

אנו ממליצים לכם להזמין בחנות הגינה המקוונת שלנו. אנו עומדים במחירים תחרותיים, משלוח אמין ואמין ושירות לקוחות ברמה עולמית. דאגו לגינה שלכם בעזרת מעט עזרה מצדנו והתוצאות יעלו על הציפיות שלכם. אנו מזמינים אתכם לסיור קניות!