מוצר פופולרי מוצר זה נקנה לאחרונה לפני 10 שעה.
 • 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
  אתה צריך מקום מינימום של

נשימה של תינוק, גסופילה נפוצה, נשימתו של התינוק נרגעת - 1200 זרעים - Gypsophila paniculata

מחיר ישן: 10.94
8.21
החיסכון שלך: 2.73 (25%)
קידום מסתיים 2020-06-07
קידום מסתיים
003527
אזל מהמלאי

זה צמח פופולרי הוא הנפוץ ביותר כמו תוספת זרי פרחים. רק לפני שנים ספורות לא יכול פרח פרחים לדמיין לעצמו זר ללא נשימה של תינוק.

צמח רב שנתי יפה, גיבסופיל משותף כפי שהוא נקרא גם, שייך למשפחה Caryophyllaceae. אתה יכול להזמין אותו לגינה שלך היום על ידי קניית זרעים בחנות שלנו. נשימתו של התינוק נוצרת בהרגל גבוה, מסועף, עבות. 100 עד 120 ס"מ עננים גבוהים של פרחים לבנים, זעירים יהפכו אטרקציה גדולה בגינה שלך. שני פרחים בודדים כפולים מופיעים על גבעולים נוקשה. מעט ורוד צביעה היא דבר יוצא דופן. ניחוח פחות ניחוח פחות שנאסף בפאניקה גדולה למשוך חרקים מאביקים. עלים לא מציגים ערך נוי. הצמח יוצר גוון עגול רופף, מביאים ענני ערפל או קצף ימי לנפש. מראה כזה pictoresque בהחלט לספק את כל האסתטיקה.

נשימתו של התינוק הנרגש גדלה בצורה מושלמת באתרים שטופי שמש. כדי לקבל את רוב הטיפוח שלה, אתה צריך לספק את זה עם חדיר, אדמה חולית, עם תגובה נייטרלית נייטרלי או אפילו טוב יותר ותכולת סידן גבוהה. השם הלטיני Gypsophila פירושו "המאהב גבס" מוצדק העדפה קרקעות עשיר גבס. זרעי נשימה של התינוק נזרעים לחממת חימום לא מוקדמת בתחילת האביב, או סוף ישירות של מאי / תחילת יוני. פרחים להתפתח על צמחים כבר בחודש יוני להישאר שם עד סוף יולי. לאחר מכן ציפוי של יורה מומלץ. זה קורה לפעמים, אם כי לא תמיד, כי ציצים פורחים שוב. אתה צריך העליון צמחים בהחלטיות לפני החורף. גבעולים גבוהים יותר עשויים להזדקק לתמיכה.

גיבסופיל נפוץ הוא צמח אטרקטיבי מאוד רב שנתי, שיכול לשמש מילוי גבולות מוגבהים. ענן לבן ניגוד נפלא עם הירוק של הדשא או גידור. הפרחים ממשיכים להיות המשתמשים העיקריים בנשימה של התינוק. ערפל רומנטי לבן מוסיף קלות ואינו מאבד את הפופולריות שלו. זר יפה, צבעוני, רענן עם לבן של פומפונים קטנים תמיד יהיה לחייך את האדם שמקבל את זה. בשנים האחרונות היא חוגגת את הקאמבק שלה לאולמות התצוגה הפרחים ולחתונות. כלות לבחור ללבוש זרי פרחים המורכבים של פרחים אלה כדי לקשט את כל הקבלה איתם. לא ניתן להחמיץ גם מהסידורי הפרחים היבשים.

נשימתו של התינוק היא צמח שאתה לא צריך לפספס בגינה שלך. אנו מעודדים אותך לקנות מנות המכילה 0.2 גרם של זרעים והוראות גוברת.

 • משקל: 0.2 גרם
 • גובה: 100 - 120 ס"מ
 • שימוש: נוי - גבולות, כמו לחתוך פרח
 • תקופת הפריחה: יוני - סוף יולי
 • צורת צמיחה: גבוה, מסועף, עבות
 • צבע: לבן
 • צורת הצומח: רב שנתי
 • סוג פרח: פרחים זעירים או כפולים שנאספו בפאניקה
 • אתר: שמש; חדיר, אור, אדמה חולית עם תגובה ניטרלית או אלקליין ותכולת סידן גבוהה


כ 1200 זרעים (+ / - 20%)

עולם הפרחים - נמצא בעסקים כבר יותר מעשור ומהתחלה עשינו את איכות המוצרים שלנו בראש סדר העדיפויות. לאורך השנים אנו מסירת את הסחורה באיכות הטובה ביותר עשרות אלפי לקוחות מכל רחבי העולם. שביעות הרצון שלהם מוכיחה שבחרנו בדרך הנכונה.

כל הזרעים שאנו מוכרים כפופים לבדיקות בקרת איכות מרובת רמות ורק אז הם ארוזים בקפידה ושולחים. המוצרים שלנו הוענקו אישורים רבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האיחוד האירופי. העובדים שלנו הם גננים מנוסים שמחים יותר לענות על כל שאלה שלך.

מאיפה הזרעים שלנו באים?

כל הזרעים שנמכרו בחנות שלנו באים מן המפיקים הטובים ביותר מכל רחבי האיחוד האירופי. הודות לשיתוף פעולה ארוך שנים איתם, הצלחנו לפתח את תנאי האחסון והשליחה הנאותים ביותר, תוך הבטחה שתמיד תקבל זרעים טריים שנבדקו בקפידה. אי הכללתם של המתווכים מכל התהליך לא רק מאפשרת לנו להימנע משליחת זרעים לא מעודכנים שאולי היו מונחים זמן רב מדי על מדף מחסן, אלא גם מבטיחים את המחיר האטרקטיבי ביותר למוצרים איכותיים.

תהליך בקרת האיכות

כל הזרעים שלנו חייבים לעבור תהליך בקרת איכות של ארבעה שלבים.

שלב 1 מתחיל עם בחירה זהירה של הספקים. אנו ממשיכים עם השליטה בגידולים שלהם, יצרנים זרים אינם נשללים תהליך בקרת איכות. צמחים נבדקים בכל שלב של התפתחותם: כאשר הם מתחילים לגדול, במהלך הפריחה וכאשר הם מתחילים לשאת פירות (זרעים). בשלב זה הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח את המרווח הנכון של הצמחים. תודה כי קבלת המאפיינים המורפולוגיים הרצוי של כל מין או מגוון מסוים, כגון צבע, גובה וצורה, ניתן להבטיח.

שלב שני מורכב מבדיקות אימות מפורטות בתנאי מעבדה. עם השימוש של ציוד באיכות הגבוהה ביותר על ידי צוות מוסמך מאוד, הספקים שלנו לבצע יותר מ -30 000 בדיקות איכות בשנה. הזרעים שאינם עומדים בדרישות שלנו כפופים לתהליכי זיקוק טכנולוגיים, כולל ייבוש, ניקיון, שדרוג ובדיקה מחדש.

שלב 3 מתחיל לזרוע זרעים בחלקות בקרה נבחרות. בדרך זו אנו מקבלים מידע מדויק, מדויק לגבי נביטה שלהם כי צריך להישמר ברמה המתאימה. בד בבד נבדקת הזהות הזנית של כל מין בשלב זה.

שלב 4 מתרחש במחסנים שלנו והוא מורכב של חיסול זרעים שאוחסנו זמן רב מדי על המדפים שלנו והחלפתם עם אצוות חדשות. כל החבילה היא חותמת עם מספר אצווה ייחודי גם עם לזרוע לפי תאריך.

כל ארבעת השלבים המשולבים מאפשרים לנו לקבוע בביטחון שהזרעים שאנו מספקים תואמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומסיימים את שלבי הבקרה הנדרשים בצבעים מעופפים.

פרסים ופרסים

זרעים אנו מוכרים מוכרים נרחב על איכותם זכו בפרסים רבים. הזרעים שלנו זכו במדליות זהב רבות ובהבחנות באיכותן הגבוהה. עולם הפרחים זכה גם הוא לגישה החדשנית שלו.

בין פרסים אלו היו: חידושים מובילים (יוני 2015), מדליית זהב ב FAZNAN International FAIR (2015), מנהיג איכות הצרכנים (2014), FARMER of YEAR (2014).

בנוסף, קיבלנו גם את תעודת "IDEAL BUSINESS" במשך שנתיים ברציפות.

נביטה

אנו מחויבים למכור רק את הזרעים באיכות הגבוהה ביותר. אם ניקח בחשבון את המאמצים שאנו עושים מדי יום, יש לציין גם כי הצמחים חיים אורגניזמים הנביטה שלהם וצמיחה תלויה בגורמים רבים, כגון טמפרטורה, סוג הקרקע, לחות ואת התדירות עם זה הם מושקות, זריעה זמן ותנאים, להשתמש של דשנים וסוכני הגנת הצומח (חומרי הדברה), כמו גם תנאי מזג האוויר והאקלים. אנו מספקים עזרה על ידי שיתוף מדויק ומדויק זריעה וגידול מידע, עם זאת, אנחנו לא יכולים לשאת בכל אחריות על הצמחים שלא היו מעובדים בתנאים המתאימים מינים נתון.