• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

סירי קקטוס

סירי קקטוס הם אביזרים חיוניים בארסנל של כל מאהב עסיסי. מיכלי צמח המוצעים בתת-קטגוריה זו לא רק ידגישו את היופי של הצמחים שלכם, אלא גם יספקו להם תנאי פיתוח וצמחייה מיטביים הודות לצורתם ולתכונות המיוחדות שלהם.

סירי קקטוס עמידים וחסונים של יצרנים פולנים ידועים, המיוצרים מפלסטיק איכותי במיוחד, מחכים לכם בחנות שלנו. אנו ממליצים, בין היתר, על סיר הקקטוסים האדום דובדבן בגודל 24.5 ס"מ מ- Form-Plastic שיוכל להכיל כמה צמחים קטנים יותר, ובכך יאפשר לך ליצור קומפוזיציה ייחודית משלך. אם אתה זקוק למכולה גדולה יותר, אדנית הקקטוסים "טרה" בגודל 31.6 ס"מ מפרוספרפלסט עומדת מוכנה לשירותך. מוצר זה נמכר עם צלחת / מגש תואם. לעציץ זה יש גם כניסה מיוחדת בתחתית שתאפשר לכם להשקות את החמצים בלי להרטיב את האדמה. כך תבטיחו לצמחים שלכם תנאי גידול דומים לאלה שהם מתמודדים בטבע. זה בהחלט יתגלה כהשקעה רווחית!

התבונן מקרוב גם במוצרים האחרים שלנו. תוכלו להשיג את הסירים וה אדניות הטובים ביותר לקקטוסים וצמחי בית אחרים כאן, בשוק הגנים המקוון שלנו. אנו מציעים מחירים מיטביים למוצרים מהשורה הראשונה. לא תמצאו כאן סיר זול העשוי מפלסטיק שביר. אנו ממליצים לך לנצל את אפשרות המסירה החינמית שלנו. תחסוך זמן וכסף - המשך לראות בעצמך!