סלי כביסה

סלי כביסה מאפשרים לכם לשמור על סדר מושלם בחדרי אמבטיה. אנו מציעים שתי סלים קטנים יותר המתאימים באופן אידיאלי לחדרים קטנים יותר שאינם תופסים מקום רב וגם בגודל XXL המיועד למשפחות גדולות יותר. התבונן במיכלים הקלים, הפרקטיים והפונקציונליים שלנו ותחליט איזה מהם מתאים ביותר לסידור האמבטיה שלך.

אם אתם מחפשים סל גדול עם מכסה, סל הכביסה בגודל 45 ליטר אפור-חום אמור לעמוד בדרישותיכם. חורים בקירותיו מבטיחים זרימה חופשית המונעת היווצרות עובש. העיצוב המודרני הופך אותו לקישוט פנים מסוגנן. האם אתה זקוק לשטח אחסון נוסף לחדר הכביסה שלך? הזמינו את סל הכביסה בסגנון הכביסה החום-אפור-חום הגדול במיוחד 60 ליטר. כמה מכלי נשיאה של כביסה, כמו סל הכביסה הירוק או האפור בגודל 65X44 ס"מ בג'וסט, עשויים גם להועיל לך. מבנה הרשת מאפשר לך לשמור על הכביסה בה למשך זמן רב יותר לפני שאתה מסתובב לייבוש מבלי לאבד את הניחוח הטרי והנחמד. בדוק גם את תיבת האחסון של לוטה 12 ליטר. זה מאפשר נשיאת משאות כבדים ורטובים הודות לידיות הנוחות.

אנו מזמינים אתכם בחביבות לעיין במבחר שלנו! סלי כביסה זמינים במחירים תחרותיים עם משלוח מדלת לדלת במחיר המקוון שלנו. לבזבז עוד זמן ותיהנו מנוחות רבה יותר בחיי היומיום שלכם.