• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

עצים ושיחים צמחים

אתה בהחלט צריך לקנות עץ זרעים, אם אתה חולם של גינה מסודרים באופן אטרקטיבי, מרפסת או מרפסת. יש לנו מינים רבים ושונים בהצעה שלנו, כגון עץ סחלבים, עץ יהודה, עץ להבה, שריפת בוש (fraxinella) או עץ צבעוני. תוכלו למצוא גם זרעים של עצים ושיחים פופולריים יותר: ארז לבן צפוני, אורן זוחל (ההר), ארז פורט אורפורד (לרוסון ברוש), חביטה של מאולה, מטאטא נפוץ (סקוטש) או אשוחית כחולה. תיאורים צמח קצר יעזור לך לבחור מינים מושלם עבור הגן שלך. כל הזרעים הקיימים בחנות הגינה שלנו הם באיכות גבוהה להראות germinability טוב, כי כולם באים מפיקים מוכחות בלבד.

אנו ממליצים במיוחד על עץ יהודה, צמח המפתח קורונדות ורודות נהדרות, על כל הצמחים הבלתי רגילים. אחד המאפיינים האופייניים ביותר של צמח זה הם פרחים ורודים קטנים שצומחים ישירות גזע העץ של הענפים. עץ טוליפ הוא עוד צמח עץ מעניין. היא מפתחת פרחים הדומים צבעונים בצורת ועלים גם לקחת על עצמו צורה מסקרנת.

חלק מהצמחים הזמינים בהצעה שלנו רגישים למדי לכפור. זה לא מאפשר גידול באוויר הפתוח, אבל לעיבוד מכולה בלבד - בפנים פנים בתקופות קרות יותר, בעוד הצמחים ניתן לשים בחוץ בקיץ. זה חל על עץ תות, צמח משי, עץ סחלבים, נפוץ אדום (לימון bottlebrush) ו רימון גמדים. זה מביא כמה יתרונות, כמו צמחים אלה בבקשה העיניים שלנו בבית בסתיו ובחורף לקשט את הגן בקיץ. רופף אין זמן ולבחור זרעים של הצמחים האהובים עליך!