• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

פטישים

פיצוצי מנעולן ומזחלות במשקלים וגדלים שונים זמינים לשימוש בחנות שלנו. גלה את ההצעה שלנו - לרשותנו כלי גינון איכותיים לשימוש כללי וכלים ביתיים. אנו מתערבים כי תזמינו את הפטיש הטוב ביותר לשיפוץ, בנייה, תיקון ועבודות יד בחנות שלנו.

האם אתה מחפש כלי יציב, קל משקל ושימושי לפטיש ציפורניים? למטרה זו אנו מציעים את פטישי המנעולן 100 גרם, 200 גרם, 400 גרם ו- 500 גרם עם ידית עץ. בחר את המשקל שמתאים להעדפותיך על מנת להפוך את העבודה לנוחה, יעילה ומהנה. הכלים הקיימים בחנות שלנו מצוידים בידיות יציבות העשויות מפיברגלס או מעץ מלוטש. שתי האפשרויות מוכחות כקלות משקל, ועם זאת עמידות ונוחות. אם אתה משתוקק לעוצמת מכה רבה יותר, קנה את פטיש המסגר 0.3 ק"ג, 0.5 ק"ג, 1.0 ק"ג או 2.0 ק"ג. כלים בסדר גודל זה מועילים במהלך עבודות בנייה כבדות. אם אתה, לעומת זאת, מחפש פטיש שיסיע טריזים, מוטות ויבצע תפקידים אחרים הדורשים יותר כוח, הזמין את פטיש המזחלות 3.0 או 5.0 ק"ג שתקבל במחירים תחרותיים באמת בחנות המקוונת שלנו. למדו עוד על אפשרות המשלוח בחינם והשלימו ערכת כלים משלכם ללא צורך לשאת מטענים כבדים!

אנו מזמינים אתכם לסיור קניות שיספק את כל צרכיכם! חסוך איתנו זמן וכסף - אתה צריך רק ללמוד יותר על ההצעה שלנו בכדי לדעת שכדאי לבחור בנו!