• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

פירים וידיות

פירים וידיות לכלי גינון שונים עשויים להקל משמעותית על העבודה, בתנאי שהם מיוצרים מחומרים איכותיים ופרויקטים נכונים. בדוק את ההצעה שהכנו עבורך - חנות הגן שלנו מציעה פירים מעץ אלומיניום קלים ויציבים וידיות לאתרים, אתים, מעדרים ומגרפות במחירים נוחים.

בדוק את קוטר ראש העבודה של הכלי שלך לפני שאתה בוחר ידית או פיר עבורו. אנו מציעים, בין מוצרים רבים אחרים מהסוג הזה, פיר עץ ישר באורך 140 ס"מ לכלים בגודל 23 מ"מ, פיר העץ הארוך 100 ס"מ לכלים 38 מ"מ, כמו גם דגמים שונים לכלים 28 מ"מ, אורכו 100 עד 150 ס"מ. בזכות מבחר רחב המוצע כאן תוכלו למצוא במהירות את הפיר שמתאים באופן אידיאלי לגובה שלכם, מבטיח פעולה נוחה ומגן עליכם מכאבי גב גם לאחר שעות עבודה ארוכות. אם אתם מחפשים פיר לאת או ספייד, נסו את פיר הכלים העץ באורך 110 ס"מ עם ידית DY, או את מוט העץ באורך 100 ס"מ עם ידית בצורת T. ידיות ופירים של פיסקארס חדשניים ומעוצבים, כולל אלה עם מערכת QuikFit המאפשרת לחבר אליהם ראשים שונים בקלות, נהנים גם הם מפופולריות רבה בקרב לקוחותינו. ידית ה- QuikFit הקצרה באורך 0.3 מ ', ידית ה- QuikFit בגודל 0.85 מ' בינונית והפיר QuikFit הארוך בגודל 1.56 מ 'זמינים כולם בחנות שלנו. אתה יכול להשתמש בהם עם מעדרים, מטפחים, מזלגות וכלים אחרים ששייכים למגוון מוצרים זה. פירים וידיות הניתנים להחלפה מאפשרים לך לחסוך מקום אחסון וכסף - נסה אותם בעונה זו!

אנו מזמינים אתכם בחביבות לסיור קניות בהבטחת שביעות רצון של 100%. הזמינו פירים וידיות יציבים ועמידים מחומרים באיכות פרימיום עם המסירה הביתית. קנו בצורה חכמה: במהירות, בנוחות ובלי לשלם יותר מדי. זה הגיוני ומביא רווחים!