קשרי כבלים, אטבי צינור ופסים

קשרי כבלים, קליפים ופסים שייכים לאביזרים שיגיעו לשימוש גם בבית וגם בגינה. הם מתאימים, בין היתר, לחיבור צינורות גינה ולקשירת צמחים לתומכים, הם עמידים ועמידים בפני מזג אוויר קשה ביותר - תוכלו למצוא חיבורי כבלים רב-תכליתיים, אטבי צינורות ופסים בחנות שלנו. ריכזנו עבורכם את כל המוצרים מהסוג הזה - פשוט ספרו לנו מה אתם צריכים!

אם אתם מחפשים קשרי כבלים, יש לנו אותם בגדלים רבים ושונים. קנו קליפ צינור בגודל 10-16 מ"מ, 13-14 מ"מ, 16-25 מ"מ או 32-50 מ"מ - המוצרים המוצעים כאן עשויים פלדה מגולוונת ולכן הם כמעט בלתי ניתנים לשבירה. האם אתה זקוק לפסים רכים שמתאימים לשימוש עם צמחים? הזמינו את רצועות הנעילה העצמית האלסטיות לערבב 13/17 / 22,5 ס"מ, המתאימים באופן אידיאלי לליטוש עצים צעירים. החומר המשמש בייצורם אינו מתעוות בטמפרטורות גבוהות או נמוכות, הוא גמיש ועם זאת עמיד בפני נזק. אתה יכול לקשור את השתילים לתומכים בעזרת קשרי קלאמפ לעצים, שיחים וצמחי גן אחרים (אנו מציעים מוצר זה בכמה גדלים) או את עניבת / פס העץ הרחבה בגודל 40X2.5 ס"מ עם אבזם ולולאה ( מהדק), שהוא רך, עם זאת חזק וקל להתאמה. אם אתה מחפש פיתרון אפקטיבי באמת, קנה את חוט הגינה המבודד הרך, מוצר זול ועם זאת עמיד לשימוש חוזר. ישנם גם קטעי צמחי עציץ מסוגננים ומתוחכמים הזמינים במבצע שלנו. בדוק את קטעי הסחלב, קטעי הצמחים וקליפי הצמח לטפס על קיר. מוצרים אלה מאפשרים לכם לשמור על צמחי הבית והמרפסת שלכם מסודרים ויוצרים אותם בהתאם לצרכים שלכם.

אנו ממליצים לך לבצע הזמנות לקשרי כבלים, אטבי צינור ולהקות ברמה גבוהה במחירים נוחים. רצוי באמת שיהיה להם תמיד בהישג יד - אל תהססו, נצלו את המשלוח בחינם והשלימו את ארסנל הגינה שלכם. אנו מאחלים לכם סיור שופינג נעים!