• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

שבילים, מדרכות וחניונים

שבילים, מדרכות וחניונים דורשים ניקוי קבוע. אם תרצה שייראו ללא דופי בכל עת, למידע נוסף על המוצרים שאנו מציעים בקטגוריית משנה זו. מה אנו יכולים לעשות כאשר נראה כי העפר מתאסף בין אריחי הריצוף לריצוף ועשבים משתלטים על כל חריץ? הכלים האמינים וחומרי הניקיון שלנו מאפשרים טיפול בסביבת ביתכם.

הבטון שהונח לאחרונה או בטון טרי מוזהב תמיד נקי ומסודר. עם הזמן מופיעים אצות, חזזיות, טחב, כבד כבד ועוד כתמים קשים להסרה. למזלנו, יש לנו את הסוכן אצות וייצור חזקות ארוקס 500 מ"ל לארובות מרצפות, מדרכות וקירות. מוצר זה מועבר לשימוש לשימוש בבקבוק שימושי עם מרסס. האם אתה מעריך תפוקה גבוהה? קנו את רכז הריכוז Roundup Herbi בעל 250 מ"ל או 1000 מ"ל ארוך-פעולה למסלולי שבילים וחניה. חומרי ניקוי מעולים אלה יבטלו כל כתם. הזמינו את מברשת הריצוף לריצוף וחניה או את מגרד הדיס QuikFit Fiskars, זמין כעת במחיר מיוחד, על מנת להיפטר מעשבים שוטים, טחב ועפר מנקודות שקשה לגשת אליהם.

ניתן להשיג כלים באיכות גבוהה וסוכני ניקוי פועלים באופן מיידי בחנות שלנו במחירים תחרותיים. אספנו מבחר עבור מיטב המותגים - מובילי שוק הניקיון. מוצרי ארוקס, סומין ופיסקארס יעזרו לכם לשמור על שבילים, מדרכות וחניה נקי באופן אידיאלי. זה כל כך קל - קנו באופן מקוון ותראו בעצמכם!