מוצר פופולרי מוצר זה נקנה לאחרונה לפני 1 שעה.
  • £130.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

שמונה עשרה ימים צנון "De dix-huit jours" - זרעים מצופים - 300 זרעים - Raphanus sativus L.

מחיר ישן: £2.19
£1.42
החיסכון שלך: £0.77 (35%)
קידום מסתיים 2020-07-05
קידום מסתיים
008893
במלאי
+

שמונה עשרה ימים צנון "דה dix-huit jours" (Raphanus sativus) הוא מגוון מומלץ לעיבוד בתחום מתחת לשמיכות. זה מראה צמיחה מהירה, כמו שורשים להיות אכיל בתוך שמונה עשרה ימים לאחר הזריעה. הודות לתקופת הצמחייה הקצרה ניתן לקצור את כל האביב והסתיו. מגוון זה מייצר שורשים גליליים מוארכים, עם בשר לבן, פריך ובצורה עדינה, המכוסה בקליפה אדומה בצבעים בהירים עם קצה לבן. השורשים לא נוטים להיות פיתי, מה שנחשב לאחד היתרונות הגדולים של מגוון זה. טעים, צנוניות רך הם תוספת נהדרת סנדוויצ'ים, סלטים וגבינת קוטג '.

צנון הוא מאוד תובעני וקל בטיפוח. ירקות אלה גדלים מזרע ישיר לאתר, שם הם היו מבשילים. זרעים שהוצגו כבר מכוסה בציפוי מיוחד. זה מבטיח את התנאים הנביטה הטובה ביותר מגן צמחים נבטה מפני נזק שיכול להיעשות על ידי הפתוגנים הנוכחי באדמה. זרעי צנון צריך להיות נזרע בתחילת האביב. על מנת ליהנות גידולים טעימים במשך זמן רב, זריעה צריך לחזור על עצמו כל שבועיים עד סוף מאי האחרון. צנון של מסיק הסתיו צריך להיות נזרע לא לפני סוף אוגוסט, כי הצנונית צמחים לא היו שורשים בחום הקיץ, אבל רק נבטים פורחים גבעולים. ירק זה צריך להיות גדל בשורות 10 - 20 ס"מ זה מזה. חומוס, לח, אך חדיר קרקעות חליפה צמחים אלה הטובים ביותר.

כל חבילה מכילה 300 זרעים מצופים של צנון שמונה עשרה יום "De dix-huit jours". מידע החבילה מכיל מדריך הולך וגדל ואת תאריך לזרוע.

  • שימוש: ישיר, צריכת גלם
  • קציר זמן: באביב ובסתיו
  • אתר: אדמה חמימה, לחה, חדירה
  • כמות: 300


כ 300 זרעים (+ / - 20%)

עולם הפרחים - נמצא בעסקים כבר יותר מעשור ומהתחלה עשינו את איכות המוצרים שלנו בראש סדר העדיפויות. לאורך השנים אנו מסירת את הסחורה באיכות הטובה ביותר עשרות אלפי לקוחות מכל רחבי העולם. שביעות הרצון שלהם מוכיחה שבחרנו בדרך הנכונה.

כל הזרעים שאנו מוכרים כפופים לבדיקות בקרת איכות מרובת רמות ורק אז הם ארוזים בקפידה ושולחים. המוצרים שלנו הוענקו אישורים רבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של האיחוד האירופי. העובדים שלנו הם גננים מנוסים שמחים יותר לענות על כל שאלה שלך.

מאיפה הזרעים שלנו באים?

כל הזרעים שנמכרו בחנות שלנו באים מן המפיקים הטובים ביותר מכל רחבי האיחוד האירופי. הודות לשיתוף פעולה ארוך שנים איתם, הצלחנו לפתח את תנאי האחסון והשליחה הנאותים ביותר, תוך הבטחה שתמיד תקבל זרעים טריים שנבדקו בקפידה. אי הכללתם של המתווכים מכל התהליך לא רק מאפשרת לנו להימנע משליחת זרעים לא מעודכנים שאולי היו מונחים זמן רב מדי על מדף מחסן, אלא גם מבטיחים את המחיר האטרקטיבי ביותר למוצרים איכותיים.

תהליך בקרת האיכות

כל הזרעים שלנו חייבים לעבור תהליך בקרת איכות של ארבעה שלבים.

שלב 1 מתחיל עם בחירה זהירה של הספקים. אנו ממשיכים עם השליטה בגידולים שלהם, יצרנים זרים אינם נשללים תהליך בקרת איכות. צמחים נבדקים בכל שלב של התפתחותם: כאשר הם מתחילים לגדול, במהלך הפריחה וכאשר הם מתחילים לשאת פירות (זרעים). בשלב זה הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח את המרווח הנכון של הצמחים. תודה כי קבלת המאפיינים המורפולוגיים הרצוי של כל מין או מגוון מסוים, כגון צבע, גובה וצורה, ניתן להבטיח.

שלב שני מורכב מבדיקות אימות מפורטות בתנאי מעבדה. עם השימוש של ציוד באיכות הגבוהה ביותר על ידי צוות מוסמך מאוד, הספקים שלנו לבצע יותר מ -30 000 בדיקות איכות בשנה. הזרעים שאינם עומדים בדרישות שלנו כפופים לתהליכי זיקוק טכנולוגיים, כולל ייבוש, ניקיון, שדרוג ובדיקה מחדש.

שלב 3 מתחיל לזרוע זרעים בחלקות בקרה נבחרות. בדרך זו אנו מקבלים מידע מדויק, מדויק לגבי נביטה שלהם כי צריך להישמר ברמה המתאימה. בד בבד נבדקת הזהות הזנית של כל מין בשלב זה.

שלב 4 מתרחש במחסנים שלנו והוא מורכב של חיסול זרעים שאוחסנו זמן רב מדי על המדפים שלנו והחלפתם עם אצוות חדשות. כל החבילה היא חותמת עם מספר אצווה ייחודי גם עם לזרוע לפי תאריך.

כל ארבעת השלבים המשולבים מאפשרים לנו לקבוע בביטחון שהזרעים שאנו מספקים תואמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומסיימים את שלבי הבקרה הנדרשים בצבעים מעופפים.

פרסים ופרסים

זרעים אנו מוכרים מוכרים נרחב על איכותם זכו בפרסים רבים. הזרעים שלנו זכו במדליות זהב רבות ובהבחנות באיכותן הגבוהה. עולם הפרחים זכה גם הוא לגישה החדשנית שלו.

בין פרסים אלו היו: חידושים מובילים (יוני 2015), מדליית זהב ב FAZNAN International FAIR (2015), מנהיג איכות הצרכנים (2014), FARMER of YEAR (2014).

בנוסף, קיבלנו גם את תעודת "IDEAL BUSINESS" במשך שנתיים ברציפות.

נביטה

אנו מחויבים למכור רק את הזרעים באיכות הגבוהה ביותר. אם ניקח בחשבון את המאמצים שאנו עושים מדי יום, יש לציין גם כי הצמחים חיים אורגניזמים הנביטה שלהם וצמיחה תלויה בגורמים רבים, כגון טמפרטורה, סוג הקרקע, לחות ואת התדירות עם זה הם מושקות, זריעה זמן ותנאים, להשתמש של דשנים וסוכני הגנת הצומח (חומרי הדברה), כמו גם תנאי מזג האוויר והאקלים. אנו מספקים עזרה על ידי שיתוף מדויק ומדויק זריעה וגידול מידע, עם זאת, אנחנו לא יכולים לשאת בכל אחריות על הצמחים שלא היו מעובדים בתנאים המתאימים מינים נתון.