• 660.00 כדי להיות זכאי למשלוח חינם
    אתה צריך מקום מינימום של

תוספות סיר

תוספות עציץ מקלות משמעותית על טיפול נאות בצמחי הבית והמרפסת, במיוחד אלה הרגישות ללחות עודפת ולגני מים. מיכלי פלסטיק קלים לניקוי ועמידים מספקים דרך חכמה להימנע מטעויות גדלות שעושה לפעמים כל גנן ומגדל. קטע זה כולל סירים מפוארים ומוצקים עם תוספות. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הדגם שישתלב בסלון שלך.

אבל למה כדאי לקנות מלכתחילה סיר עם תוספת? מיכל הצומח צמח מסוג זה מגן על הצמחים מפני ספיגת מים. יש חלל חלול בין הכיסוי לבסיס הסיר, ושם עודפי המים שלי אוספים. באופן זה שורשי הצמח אינם צומלים במים, מה שעלול להשפיע לרעה על טובתו של הצמח, ואתם לא צריכים לדאוג לשפוך את המים מהצלוחית ולא לנקות אותם לאחר כל השקיה. מים המתנדפים מתחתית הסיר עוזרים לשמור על לחות אדמה תקינה למשך זמן רב יותר. כפי שאתה יכול לראות, תוספות לסיר מביאות לשולחן שפע יתרונות!

הבחירות שלנו מכילות סירי נוי "מקאטה" עם תוספות. דפוס הווריק האטרקטיבי על פני מכולות אלה, בשילוב צבעים אלגנטיים (אפור בהיר, אפור-בז ', לבן, קפה לאטה), הופכים את הסירים המוצגים כאן לעיצוב פנים בטוב טעם. התבונן בסירי ה"וולקנו "החלקים והעגולים שלנו עם תוספות. הם מתאימים באופן מושלם לשימוש במרפסת ובמרפסת. אם אתם אוהבים צבעים עזים ורוויים, הסיר העגול “איביזה” עם תוספת הוא הבחירה הנכונה. הזמינו את הדגם של טורקיז או סגול אוכמניות כדי להתעודד ולרענן את הפנים שלכם. זה ללא ספק כל מה שאנחנו מציעים. אנו עובדים ברציפות על הרחבת המבחר שלנו עם סירים מסוגננים ופונקציונליים עם תוספות. הישארו מעודכנים, נצלו את המבצעים והמכירה המיוחדים והזמינו את תוספות הסיר הטובות ביותר שקיימות בשוק במחירים נוחים להפליא. אתם תמיד מוזמנים בחנות הגן שלנו!