• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

آبیاری خلاقانه

بنابراین ، نوآوری در مورد همه چیز چیست؟ این منبع آب به گونه ای است که مانع از خشک شدن ریشه ها و در عین حال از آبگرفتگی می شود ، زیرا هر دو مورد برای اکثر گیاهان به همان اندازه خطرناک و مضر هستند. آبیاری خلاقانه به شما امکان می دهد تا در زمان غرقاب بیشتر و گرمای تابستان ، هنگامی که بعضی از گیاهان نیاز به آب دهی روزانه دارند ، در وقت کافی برای آبیاری منظم گیاه صرفه جویی کنید. به نظر جالب میاد؟ در مورد پیشنهاد بیشتر بیاموزید!

اگر مجموعه بزرگی از گیاهان گلدان دارید ، باید به سادگی به آب دهی خلاقانه بپردازید - در بخش خانه. شما می توانید انتخاب زیادی از سیستم های آب قابلمه در آنجا را پیدا کنید. آنها به طور قابل توجهی مراقبت از بالکن و گیاهان خانگی را تسهیل می کنند - حتی آنهایی که خواستار آن هستند! کافی است نگاهی بیندازید: مجموعه آبیاری گلدان لاملا لیلیا را با قیمتی فوق العاده رقابتی در فروشگاه آنلاین باغ ما خریداری می کنید. ما همچنین مدل هایی را برای انواع دیگر ظروف در نظر گرفته ایم - اگر عمدتا از گلدان های مربع استفاده می کنید ، مجموعه آبیاری گلدان های لاملا فینزجا و جوکا را سفارش دهید که در اندازه های مختلف در دسترس نیست. در این بخش همچنین مقاصد مقرون به صرفه ای برای آب گیاهان قابل حمل IDOZ را پیدا می کنید که ثابت می شود در مدت زمان طولانی تر از خانه خود مفید هستند. ما بهترین راه حل های نوین آبیاری ممکن را برای شما آماده کرده ایم. ببینید با خرید در فروشگاه ما چه چیزی بیشتر می توانید کسب کنید!

ما شما را برای یک تور خرید در بازار بذرهای باغ دعوت می کنیم. در اینجا ، شما همه چیز را دارید ، که ممکن است برای مراقبت از گیاهان پیچیده در خانه ، بالکن و باغ ، در دسترس باشد. از پیشنهادات ویژه فصلی ما و گزینه تحویل خانه رایگان استفاده کنید. این فرصت را از دست ندهید!