• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

آب میوه ، مربا و مواد غذایی کنسرو کنسرو شده

آب میوه ، مربا و مواد غذایی کنسرو بزرگترین گنجینه های هر شیرین سازی هستند. هیچ راه بهتری برای حفظ برداشت تابستان وجود ندارد تا مربای خوشمزه ، مارمالاد ، دودکش ، کمپوت یا آبمیوه ای از آنها تهیه کنید. و سالادهای کنسرو میوه می توانند در طول زمستان جایگزین سبزیجات تازه شوند. بنابراین اگر می خواهید برای زمانی که میوه و سبزیجات تازه از باغ شما وجود نخواهد داشت ، به خوبی آماده شوید ، تجهیزات و لوازم جانبی برای تهیه شیرینی ما را انتخاب کنید. فقط به آنچه ما برای شما داریم نگاه کنید.

اگر قصد تهیه تمشک ، توت سیاه ، گیلاس ، سیب یا هویج را دارید ، به مطبوعات آب میوه و میوه ای که در انتخاب گسترده ای قرار می دهیم نگاهی بیندازید. سفارش بخار آب استیل ضدزنگ را که امکان تهیه آب سبزیجات و میوه ها را فراهم می کند سفارش دهید - برای انواع اجاق گاز از جمله القایی! این دستگاه چند منظوره سالها در خدمت شما خواهد بود. آب میوه ها ، مرباها و مواد غذایی دیگر باید در شرایط مناسب ذخیره شوند. فقط ظروف هدیه ای از طراوت آنها اطمینان حاصل می کنند و اجازه می دهند ارزش غذایی خود را برای مدت طولانی حفظ کنند. ما هر دو شیشه و درب را در انبار داریم. آنها با هم از محصول شما محافظت می کنند. می توانید یک ست 6 عیار از گلدان Preserve را - 500 میلی لیتر - 82 میلی متر purchase خریداری کنید ، اما در صورت نیاز به کوزه های زینتی ، لطفاً شیشه گلدان سیاه را با چوب پنبه طبیعی در نظر بگیرید - 200 میلی لیتر یا کوزه ای پیازدار شکل بهم پیوسته با تلنگر بالا درب که سفتی عالی را با ظاهری جذاب ترکیب می کند. شما چنین انتخاب گسترده ای از درب ها را در هر کجای دیگر پیدا نخواهید کرد - در فروشگاه آنلاین ما با بهترین قیمت ممکن ، درپوش های طلایی ، سفید و چاپی دریافت خواهید کرد. برچسب های نگهدارنده چسب یا مجموعه خلاء تزئینات شیشه ای و شیشه ای سفارش دهید که به شما امکان می دهد بطری ها و کوزه های خود را به روشی بسیار خاص خود تزئین کنید. قبل از اینکه روی دکمه Order Now کلیک کرده و خرید خود را به پایان برسانید ، بازدید از بخش لوازم جانبی دیگر حفظ خانه را فراموش نکنید. در آنجا راه حل هایی برای تهیه آب میوه ، مربا و کنسرو نگهدارنده حتی ساده تر ، مانند Pektoenzym که به شما امکان می دهد به سرعت آب میوه را از میوه فشار دهید ، پیدا خواهید کرد.

خریدی انجام دهید که با آن رضایت کامل داشته باشید. شما محصولات با کیفیت بالا را با قیمت مناسب در بودجه ما در فروشگاه ما دریافت می کنید. ما همچنین تحویل رایگان خانه را اضافه می کنیم - فقط شرایط حمل و نقل بدون هزینه را بررسی کنید و حتی بیشتر ذخیره کنید. ما با مهربانی شما را به سوپر استور آنلاین ما دعوت می کنیم!

$5.43