• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

آزمایشکنندگان خاک

آزمایش کنندگان خاک شما را از خطا محافظت می کنند و به شما امکان می دهند حتی برای کاشت و کاشت نیز بهتر آماده شوید. آیا می دانید چگونه خاک بگویید ، اگر خاک واکنش مطلوبی داشته باشد؟ چگونه می توان دمای خاک را اندازه گیری کرد و آیا اصلاً آزمایش باروری خاک امکان پذیر است؟ شما در این بخش می توانید به تمام آن سؤالات پاسخ دهید!

اگر قصد دارید گیاهان خواستار کاشت ، مانند مخروط های اسید دوست داشتنی ، رودودندرون ، بخاری ها و هیدرنس ها را بکارید ، تستر خاک به شما امکان می دهد pH خاک را اندازه گیری کنید و تصمیم بگیرید که آیا به ذغال سنگ نارس اسیدی یا کود اسیدی سازی نیاز دارید. ما همچنین توصیه می کنیم قبل از کاشت سبزیجات چنین آزمایشاتی را انجام دهید ، زیرا اکثر این گیاهان از خاک اسیدی بیزارند. بنابراین اگر pH آن خیلی کم باشد ، ممکن است کلسیم اضافه شود. چگونه می توانید همه اینها را بدانید؟ توصیه ما ساده است: مجموعه آزمایش pH BIOPON را بخرید ، که با قیمت ویژه ای در دسترس است و واکنش خاک را با اطمینان و آسان اندازه گیری کنید. همچنین می توانید تستر قابل استفاده مجدد ، pH سنج را انجام دهید که امکان اندازه گیری دقیق و سریع pH را فراهم می آورد. در مورد تستر خاک 2 در 1: pH متر با آزمایش باروری خاک چیست؟ این اطلاعات نه تنها در مورد واکنش خاک مورد نظر بلکه به محتوای اصلی مواد مغذی آن (نیتروژن ، پتاسیم و فسفر) نیز می دهد. اگر شما یک باغبان مشتاق هستید ، که بی صبرانه منتظر لحظه مناسب برای پیوند نهال یا کاشت بذر هستید ، دماسنج خاک 31 سانتی متر ابزاری برای شما است. از طرف دیگر ، متخصصان باید آزمایشگر الکترونیکی خاک 4 در یک را در نظر بگیرند (pH ، رطوبت ، نور خورشید ، دما را اندازه گیری می کنند). این ابزار مفید و کاربردی آسان در برنامه ریزی اقدامات کاشت ، کاشت و مراقبت شما را حتی با امکانات بیشتری فراهم می کند.

شما آزمایشکنندگان خاک را از تولیدکنندگان مشهور با چنین قیمت بسیار رقابتی فقط در فروشگاه ما دریافت خواهید کرد پس انداز و موفقیت را در رشد سبزیجات ، میوه و گیاهان زینتی انتخاب کنید. ما شما را برای یک تور خرید دعوت می کنیم که تمام نیازهای شما را برآورده کند!

-10%
$6.05 $6.72
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$7.28 $8.09
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$9.94 $11.05
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$10.75 $11.94
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$12.96 $14.40
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$15.65 $17.38
تبلیغات به پایان می رسد