• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

اره دستی

اره دستی برای برش شاخه های ضخیم و سیاهههای مربوط ضروری است. مجموعه گسترده ای از این ابزارها را در اینجا در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. از لیست زیر مدلی را انتخاب کنید که به طور ایده آل پاسخگوی نیازهای شما باشد!

هر باغبان و صاحب تخصیصی می داند که حتی بهترین مارمولک ها شاخه ها و درختان بزرگتر را اداره نمی کنند. بنابراین اگر می خواهید درختچه ها و تاج های درختی را نازک کنید ، ممکن است به یک کمان SW31 محکم SW31 احتیاج داشته باشید. تیغه آن بخصوص برای سرعتی در شاخه های ضخیم پاشیده شده است و از هر دو جهت به آن می چسبند. یک قاب ارگونومیک سبک ، به شما امکان می دهد دقیقاً در مکان هایی که به راحتی در دسترس نیست ، با ابزار دقیق مانور دهید. خرید این دستگاه به طور موثری مشکل برش شاخه ها را برطرف می کند! همچنین در فروشگاه آنلاین ما تیغه های اره مخصوص کمان را در محبوب ترین اندازه مشاهده خواهید کرد. برای برش شاخه های ضخامت 32 میلی متر در بالای زمین ، حلقه کاترپیلار را با اره ، امکان نصب بر روی هر شافت ، توصیه می کنیم. آیا به دنبال تیغه چند منظوره هستید؟ اره باغ Xtract S (کوچک) یا Xtract L (بزرگ) شرایط شما را برآورده می کند. آنها ممکن است برای شکل دهی و عملیات بهداشتی در باغ ها و برای برش تخته ها و تخته ها استفاده شوند. به لطف پره های تاشو ، هر دو مدل مناسب هستند و به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج ندارند. به محصولات دیگر ما نیز نگاهی بیندازید. ما مطمئناً ابزارهای مورد نظر خود را در انبار داریم!

ما ابزارهایی را از تولیدکنندگان بسیار تحسین و احترام ارائه می دهیم. اره های فیسکار را با قیمت های رقابتی در فروشگاه باغ ما پیدا خواهید کرد. این فرصت را از دست ندهید!