• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

استخرها و لوازم جانبی

تابستان زمان آرامش در فضای باز است. استخرها و لوازم جانبی استخر ما هوای عالی را برای شما لذت بخش تر می کند. دریغ نکنید ، نگاهی به انتخاب گسترده ما بیندازید و با یک هدیه عالی ، خانواده خود را خوشحال کنید!

استخر در باغچه خانه ، شادی و شادی را نه تنها برای جوانترین آنها به ارمغان می آورد. آیا می دانید چگونه از آن مراقبت کنید ، بنابراین همیشه در آن تمیز و مرتب باقی می ماند؟ تمام لوازم جانبی استخر مورد نیاز خود را با قیمت های بسیار رقابتی در فروشگاه باغ ما دریافت خواهید کرد. مهم نیست اگر یک استخر کوچک ، بادی یا بزرگ را انتخاب کنید که باید درون خاک حفر شود ، به دسته تلسکوپی نیاز به برس استخر مستقیم 25 سانتی متر و یک جیب برگ 1.3 متری دارید. لوازم جانبی با کیفیت بالا به شما کمک می کند تا نقاط سخت دستی را تمیز کرده و برگ ها ، حشرات و سایر کثیفی ها را از پوسته پوسته شدن جدا کنید. به منظور مراقبت از کیفیت آب ، از ظرف ضد عفونی کننده آسان برای استفاده استفاده کنید. فراموش نکنید که یک دماسنج را نصب کنید که به شما کمک می کند ارزیابی کنید آیا آب دارای دمای مطلوب حمام کردن است یا خیر. کسانی که دارای استخرهای بادی هستند ، باید یک مجموعه تعمیر استخر نیز بخرند - چسب و تکه هایی ، که به شما کمک می کند تا بر هر وضعیت دشوار غلبه کنید. اما قبل از خرید کیت تعمیر ، از استخر خود با یک پارچه زمین استخر Round 309 x 309 محافظت کنید که استخر شما را از آسیب مکانیکی محافظت می کند.

ما تلاش می کنیم پیشنهاد خود را بطور مداوم گسترش دهیم. ما می خواهیم این لوازم جانبی استخر مدرن و قابل اعتماد را با قیمت مناسب ارائه دهیم. از راه حل های عملی ما بهره مند شوید و از استخر باغ خود لذت ببرید.