• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

اسیدی کننده های خاک

اسید کننده های خاک به سادگی در پرورش گیاهان اسید دوست مانند زغال اخته ، هیتر و هیت ، ردودندرون ، گل اورتان و اکثریت قریب به اتفاق درختان سوزنی برگ ضروری هستند. این گیاهان برای رشد ، رشد ، شکوفائی و باردهی مناسب به مقدار pH پایین خاک نیاز دارند ، زیرا آنها نمی توانند مواد مغذی را از خاکهای قلیایی و خنثی جذب کنند و به احتمال زیاد از بین می روند. محصولات ارائه شده در این گروه در نظر گرفته شده است قبل از کاشت گیاهان جدید استفاده شوند ، اما همچنین به دارندگان گیاهان اسید دوست تر کمک می کند.

زغال اخته شما میوه های کوچکتر و کوچکتری تولید می کند ، در حالی که ردودندرون های یک بار شگفت انگیز قادر به شکوفه دادن نیستند؟ زمان استفاده از اسید کننده های خاک فرا رسیده است. فروشگاه آنلاین باغ ما محصولات منحصر به فرد اصلی و با کیفیت برتر را که توسط تولید کنندگان معتبر و معتبر امضا شده است ، ارائه می دهد: Agrecol ، Biopon ، Substral و Target. کود اسید کننده مخروطی ، بلوبری و رودودندرون را به طور قطع از Agrecol یا کود گیاهی مخروطی و اسیدوفیل را از Target خواهید یافت. هر دو محصول عملکرد گسترده ای را نشان می دهند و حاوی مواد مغذی قابل سهولت جذب شدن هستند.

اگر انتظار نتیجه فوری دارید ، زیرا گیاهان شما به دلیل pH نامناسب خاک در حال حاضر بیمار هستند ، ما کود مخروطی اضطراری "Magiczna Siła" (قدرت جادویی) را از Substral پیشنهاد می کنیم که هم برای خاک و هم برای محلول پاشی در نظر گرفته شده است. بلافاصله پس از استفاده باعث بهبود وضعیت درختان و بوته های شما خواهد شد. این و سایر محصولات شگفت انگیز با قیمت هایی در دسترس هستند که در فروشگاه باغ ما برای همه مقرون به صرفه است - در پیشنهاد ما بگردید و ببینید چه مقدار پس انداز می کنید. با تحویل سریع به خانه اسید کننده های خاک را بصورت آنلاین خریداری کنید. مراقبت از باغ خود پیش از این هرگز آسان نبوده است.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد