• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

بخاری پاراسول

بخاری های پاراسول به شما امکان می دهد فصل آرامش در فضای باز را برای چند ماه تمدید کنید. این وسایل کاربردی و کاربردی آسان ، بهترین راه حل برای دوستداران باغ و تفرجگاه است - با استفاده از آنها می توانید مهمانی را در اواخر ماه نوامبر برگزار کنید.

یک بخاری با چتر چوبی برای استفاده در فضای باز ، گرمای مطبوع را در فاصله چند متری از آن قرار می دهد. شما در فروشگاه آنلاین ما مدلهای ثابت و ثابت را با قیمت های رقابتی خریداری می کنید. کافی است به بخاری گازی پاراسول Terrace که از جنس استیل ساخته شده است ، نگاهی بیندازید. می توانید آن را در بالکن ، تراس یا در محل آرامش مورد علاقه خود در باغ قرار دهید. این وسیله محکم و با دقت تولید شده به شما امکان می دهد درجه حرارت را تا 28 درجه سانتیگراد بالا ببرید! این بخاری قابل حمل سرمایه گذاری بزرگی را برای صاحبان رستوران ها ، کافه ها و بارها تشکیل می دهد ، زیرا به شما امکان می دهد در اوایل بهار و اواخر پاییز از باغ و تراس استفاده کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی محصول ، روی نام یا تصویر آن کلیک کنید و توضیحات مفصل را بخوانید. شما فقط محصولات باکیفیت و اثبات شده را در فروشگاه ما خریداری می کنید!

ما شما را تشویق می کنیم تا در مورد پیشنهاد بخاری چترهای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. بدون اضافه هزینه از فناوری استفاده کنید. مطمئناً راضی خواهید شد!