• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

بذرها ، مروارگان و مزارع

بذرکار ، کاشت و کاشت لوازم جانبی کاشت و کاشت است که این اقدامات را آسانتر و وقت گیرتر می کند. هنوز یکی را پیدا نکرده اید؟ وقت آن است که زمان گمشده را جبران کنیم - به آنچه ما برای شما آماده کرده ایم نگاهی بیندازید!

آیا شما هنوز هم کاشت یک کار ناامیدکننده و سرسخت را در نظر می گیرید؟ به منظور سرعت بخشیدن به کار و انجام عمل به صورت دقیق و کارآمد ، Miniveeder یا Hand seeder را از Greenmill خریداری کنید. این دستگاه های مقرون به صرفه شانس شما را برای حتی ظهور افزایش می دهد و شما را از هدر رفتن بذور با ارزش محافظت می کند. این زیر مجموعه همچنین پخش کننده کودهای کاربردی را ارائه می دهد. پخش كننده کود Handy Green Handy از Substral هنگام استفاده از کود پودر شده در مرزها ، تخت هاي سبزيجات و باغ هاي باغي ، بسيار مناسب خواهد بود. این ابزار سبک و با کاربرد آسان ، به شما امکان می دهد تا بخش های بهینه از کودها را به صورت موثر دوز و توزیع کنید. بذر باغ چرخان چرخ 27 لیتری به شما در کاشت بذر چمن کمک می کند. این محصول همه کاره در زمستان به کامیون ماسه ای کاربردی تبدیل می شود و ممکن است به عنوان یک پخش کننده کود با مساحت بزرگ در فصل های رویشی نیز عمل کند. یک بذر مناسب بهترین دوست باغبان است!

انتخاب گسترده و متنوعی از لوازم و ابزارهای خانگی و باغی در فروشگاه باغ آنلاین ما در انتظار شما است. بذرها ، بذرها و مزارع با قیمت های رقابتی با تحویل سریع خانه در اینجا در دسترس هستند. دریغ نکنید و از پیشنهاد ما استفاده کنید!