• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

برش و Whetstones

تیزکن و سنگ های باریک به شما امکان می دهد تا از وسایل باغبانی خود به درستی مراقبت کنید. لپ تاپ ها ، هرس ها ، چاقوها ، قیچی ها ، اره ها و محورها همه نیاز به تیز کردن منظم دارند. لوازم جانبی ارائه شده در زیر به سرعت پره های پرپشت را زنده می کنند. بگذارید به شما نشان دهیم ، چگونه می توانید وضعیت تجهیزات برش و تقسیم خود را بهبود ببخشید!

اگر می خواهید فقط یک کالای چند منظوره داشته باشید ، انواع تیز کننده اهداف عمومی را برای انواع تیغه سفارش دهید. در استفاده فوق العاده راحت است ، زیرا مجهز به دسته ای با محافظ انگشت و لبه شکاف اسفنج با روان کننده ضد خوردگی است. تیز کن و چاقو XSHARP از Fiskars محصول دیگری است که سالها با اطمینان قابل استفاده خواهد کرد. این ابزار کاربردی مجهز به سنگهای سنگ زنی به شما امکان می دهد ابزارهای خود را به شکلی که برش داده و مانند وسایل تازه خریداری شده تیز کنید ، تیز کنید. آنها را بررسی کنید! همچنین می توانید دستگاه تیزکن 20 میلی متری استیل از Fiskars ، بهترین ، بادوام و مقرون به صرفه ترین گزینه برای چاقوهای آشپزخانه را در فروشگاه باغ ما بیابید. نگاهی به سایر محصولات موجود در فروشگاه برای شما بیندازید: تیزکن ها و تارهای سنگی ما به شما کمک می کنند تا یک بار و برای همیشه از شر مشکلات ناامید کننده با چاقو ، قیچی و هرس خلاص شوید.

بازار آنلاین بذر باغ گسترده ترین انتخاب لوازم جانبی با کیفیت بالا و ابزار باغبانی را از تولید کنندگان داخلی و خارجی ارائه می دهد. خرید آنلاین ، با تشکر از وقت خود در خانه ، در وقت خود صرفه جویی کنید و از پیشنهادات ویژه و تخفیف های ویژه استفاده کنید. بیایید در بازار بذر باغ ملاقات کنیم!