• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

برچسب های گیاهی

فکر می کنید برچسب های گیاهی بی فایده هستند؟ آن جمله به دور از حقیقت است. یک تخته کوچک با نام گیاهان شما را از اشتباه در مراقبت از شما جلوگیری می کند ، به ویژه گیاهان جوان که ویژگی های خاصی برای گیاهان بالغ ندارند و ممکن است به راحتی با گونه های دیگر اشتباه گرفته شوند. ما توصیه می کنیم قبل از تولید نهال انواع گیاهی از همان گونه ، چند برچسب به دست آورید - یک برچسب با نام رقم به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی هر گیاهچه را شناسایی کنید.

فروشگاه آنلاین ما برچسب های گیاهی از مواد مختلف را ارائه می دهد. اگر شما یک مزاحم طبیعت هستید ، تابلوهای گیاهی چوبی Legutko یا برچسب های گیاهی چوبی آویزان را بخرید ، که برای مارک انواع درخت و درختچه بسیار مناسب است. ما همچنین برچسب های پلاستیکی 12.5 سانتی متری پلاستیکی ، یک محصول زیبایی شناسی و خوانا و برچسب های نهال رنگی را ارائه می دهیم که حتی در کوچکترین گلدان های مهد کودک جای می گیرند. اگر می خواهید که برچسب گیاه شما به عنوان زینتی نیز عمل کند ، تخته های گیاهی چوبی را نیز سفارش دهید - 4 قطعه با گچ. فرهنگ های مناسب توصیف شده به گوشه سبز شما زیبایی حرفه ای می بخشد.

سفارش لیبل های گیاهی با تحویل خانه ارزان قیمت. از بین محصولات با کیفیت برتر انتخاب کنید و از قیمت های رقابتی صرفه جویی کنید. ما شما را ترغیب می کنیم تا از طریق انتخاب خود فهرست کنید و یک تور خرید دلپذیر برای شما آرزو می کنیم.