• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

بشقاب و سینی های شمع و گلدان

بشقاب و سینی های گلدان و شمع شامل این لوازم جانبی است که سنگ قبر و گور را زینت می دهند ، اما - مهمترین و مهمترین آنها آنها را در برابر آلودگی و آسیب محافظت می کند. پاک کردن استئارین که از شمع ها می چکد بدون مالش و احتمالاً خراشیدن سنگ سخت است. این بیشترین مربوط به سنگ قبرهای ترازو است. بشقاب های ظریف و سینی های با رنگ و اشکال متنوع شما را از گورهای تمیز کننده دست و پاگیر استینار و موم آزاد می کند.

بدینوسیله محصولات تحویل داده شده توسط مارک های مشهور را ارائه می دهیم که از اعتماد مشتریان ما برخوردار هستند. به همین دلیل طیف گسترده ای از بشقاب های شمع از لاملا را در مجموعه ما پیدا خواهید کرد. آنها از پلاستیک بادوام ساخته شده اند و در نتیجه ضد آب هستند ، در معرض دمای بالا نمی شکنند و تغییر شکل نمی دهند. ممکن است به عنوان مثال یک بشقاب بیضی 40 یا 44 سانتی متری انتخاب کنید که چندین شمع یادبود با اندازه متوسط را در خود جای دهد.

ما از شما دعوت می کنیم تا در مورد انواع بشقاب های شمع و گلدان و سینی ها بیشتر بدانید. این محصولات کلاس برتر بلافاصله در فروشگاه آنلاین ما در دسترس هستند - فقط باید آنها را به سبد خرید مجازی اضافه کنید. با تشکر از قیمت های مقرون به صرفه ، با ما پس انداز کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد