• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

بیل های برفی

فروشگاه آنلاین ما بیل های مخصوص برف و شخم های دستی را با قیمت های رقابتی و با کیفیت عالی تضمین می کند. ابزارهایی سفارش دهید که کار شما را تسهیل کرده و برای فصول سال ادامه یابد. نگذارید زمستان شما را غافلگیر کند!

شما مطمئن نیستید که چگونه به انتخاب بیل مناسب ، با کیفیت بالا و شخم شخم زدن نزدیک شوید؟ توصیه می کنیم با بررسی موادی که از آنها ساخته شده اند و اندازه و شکل سرها شروع کنید. بیل دستی 45 سانتی متری برف با اتصالات فلزی به شما امکان می دهد با یک حرکت یک لایه ضخیم از برف را جدا کنید ، حتی در مواقعی که برف مرطوب و سنگین باشد. این محصول از پلاستیک سبک ساخته شده است ، اما به لطف یک فلز ، لبه زیرین تیز آن در برابر صدمه مکانیکی مقاوم است و به طور موثر یخ زده ، برف سخت و یخ را جمع می کند. آیا شما نیاز به چیزی با سر گسترده تر دارید؟ هیچ چیز برای پاکسازی مناطق بزرگتر از برف از گاوآهن دستی 79 سانتی متر در 45 سانتی متر که با قیمت مناسب در فروشگاه ما موجود است ، بهتر عمل نمی کند. سطح سر بزرگ از طیف گسترده ای از کار و کارآمد را تضمین می کند و از آنجا که این ابزار به یک دسته دوتایی مجهز شده است ، کارگردانی آن آسان است. این ابزار ایده آل برای پاکسازی مسیرهای برفی ، پیاده روها و مسیرهای گسترده است. آن را بررسی کنید!

یک بیل برفی یا شخم برفی دستی سفارش دهید و هنگام پاک کردن آسفالت و مسیرهای برفی از برف ، از سلامتی و راحتی کار خود مراقبت کنید. راحتی و راحتی شما اولویت های اصلی ما است. بنابراین ما تحویل سریع و مقرون به صرفه در خانه را ارائه می دهیم. شرایط حمل و نقل رایگان را بررسی کنید و حتی بیشتر ذخیره کنید. ما با مهربانی شما را به تور خرید رضایت بخش دعوت می کنیم!