• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

تقطیر

تقطیر فرآیندی است که در تولید روحیه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با تشکر از تقطیر - فرایند جداسازی اجزاء از مخلوط مایع با جوشاندن و میعان - می توانید الکل را که ترش رفته است نجات دهید یا استحکام شراب آماده شده را افزایش دهید. شما همچنین آب را از هم جدا می کنید ، به عنوان مثال برای استفاده از آن در آجرها با نازل بخار. شما یاد می گیرید که چگونه این روش را به صورت کارآمد و ایمن در این زیر بخش انجام دهید.

برای موفقیت در انجام تقطیر ، باید با درجه حرارت بالا و فشار زیاد "زوزه کش" کنید. این روش پیچیده نیاز به تجهیزات تخصصی دارد. شما یک دستگاه تقطیر از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا با تمام ظروف و لوازم مورد نیاز موجود در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. این تجهیزات حرفه ای به شما امکان می دهد تا شرایط مطلوب برای تقطیر هر نوع الکل خاص را تنظیم کنید. دوست داری بیشتر یاد بگیری؟ فقط نگاهی به پیشنهاد ما بیندازید و از زیر بخش Distillers جستجو کنید. قطعات یدکی مانند لوله های مقطر را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد. برای اینکه الکل تقطیر شده قدرت و طعم خود را حفظ کند ، شما به کپسول های پیش ساخته مهر و موم شده نیاز دارید. شما آنها را با بهترین قیمت ممکن در فروشگاه ما خریداری می کنید - آن را بررسی کنید!

ما شما را تشویق به خرید آنلاین می کنیم. انتخاب خود را از کالاهای با کیفیت برتر انجام دهید. تقطیر و لوازم تقطیر را با تحویل سریع خانه سفارش دهید. ما تجربه مشتری را در بالاترین سطح ممکن تضمین می کنیم - از سرگرمی شما با ما انتخاب کرده ، سفارش دهید و لذت ببرید!