• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

تقویت کننده های رشد و عملکرد گیاه

رشد و عملکرد گیاهان از مهمترین دستاوردهای علمی کشاورزی مدرن است. این محصولات گیاهان ضعیف شده توسط شرایط نامساعد کشت را تقویت می کنند ، مقاومت و قدرت آنها را بهبود می بخشند و همچنین مستقیماً پتانسیل محصول را تقویت می کنند: تعداد شکوفه های تولید شده ، میوه و حجم توده سبز. فروشگاه آنلاین باغ ما به شما امکان می دهد انواع مختلفی از بهترین تقویت کننده های رشد و عملکرد موجود را انتخاب کنید!

ما ، در میان بسیاری از محصولات دیگر ، افزودنیهای غنی از ریز مغذی ها را که به ندرت به طور طبیعی یافت می شود (به عنوان مثال تیتانیوم) ، محصولات حاوی سویه های باکتریهای مفید ارائه می دهیم که به شما کمک می کند از شر عوامل بیماری زای خاک خلاص شوید و سرزندگی گیاه را افزایش دهید ، بازسازی کننده هایی که باعث رشد و حتی رشد ریشه های آسیب دیده می شوند. مواد باشکوهی که باعث جذب حشرات گرده افشان می شود!

ما محصولات محبوب و مورد توجه باغبانان حرفه ای مانند Asahi SL را پیشنهاد می کنیم - محصول با رشد و افزایش عملکرد میوه ، سبزیجات و گیاهان صنعتی ، Tytanit - یک راه حل عالی برای افزایش عملکرد گوجه فرنگی ، فلفل دلمه ای ، توت فرنگی ، توت ، گیلاس و بسیاری از گیاهان و Grevitax که رشد را تحریک می کند و حجم توده سبز را افزایش می دهد. یک بازسازی کننده عالی ریشه از Goteo ، Superplon K برای گیاهان ضعیف ، کاشت دور ، مقاومت H افزایش مقاومت به بیماری در دو نسخه ، برای میوه ها و سبزیجات ، و همچنین Biopolin و Wabicol که زنبورها را به گلخانه ها و تخت های سبزیجات شما جذب می کند ، همه را می توان در پیشنهاد ما یافت.

شما می توانید موارد فوق و بسیاری از مواد تقویت کننده ، افزودنی و کودهای عالی ، اثبات شده و آزمایش شده را از تولیدکنندگان بسیار معتبر (Agrecol ، Sumin ، Target) با قیمت های مقرون به صرفه در فروشگاه باغ ما خریداری کنید. برای برداشت میوه های شیرین و شکلات زیبا و سبزیجات با کیفیت حتی در فصول کمتر مطلوب ، از تقویت کننده های رشد و عملکرد به خوبی استفاده کنید. ما شما را به تور خرید دعوت می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد