• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

تمیز کردن و نگهداری سنگ قبرها

مراقبت از قبور ممکن است امروزه آسان تر و زمان کمتری داشته باشد - به بخش تمیز کردن و نگهداری Headstone مراجعه کنید تا ببینید آنچه ما برای شما آماده کرده ایم!

ما لوازم جانبی متنوعی را ارائه می دهیم که این فعالیت ها را تسهیل می کند. مواد تمیز کننده سنگ قبر و سنگ قبر را از دست ندهید. لوسیون با کیفیت بالا Grobex به طور موثری لکه ها را از بین می برد و در عین حال سنگ مرمر و ترازو را حفظ می کند. آیا ترجیح می دهید از خمیر یا دستمال مرطوب استفاده کنید ، محصولات مناسب را نیز در اینجا خواهید یافت. خود را به دستکش های مخصوصی مجهز کنید که از دستان شما در برابر مواد پاک کننده شیمیایی محافظت می کند. شما می توانید مدل های مختلفی را انتخاب کنید ، همه از مواد درجه یک ساخته شده اند. قطعاً به یک سطل بزرگ و یک کیسه زباله جامد نیاز خواهید داشت. اگر قصد دارید از شر علفهای هرز که در شکافهای بین سنگ سنگ فرش رشد می کنند خلاص شوید ، نیازی به ریشه کن کردن آنها نیستید - عامل دور انداز از آنها مراقبت خواهد کرد

همه این لوازم جانبی را با قیمت های رقابتی در بخش تمیز کردن و نگهداری Headstone فروشگاه آنلاین ما خریداری خواهید کرد. پیشنهاد ما را بشناسید و به صورت آنلاین ، سریع و آسان و ابتکاری خرید کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد