• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

تونل های فویل و گلخانه ها

تونل های فویلی و گلخانه ای کمک شایانی به رشد سبزیجات ، برخی گیاهان دارای میوه و بسیاری از گونه های زینتی می کنند. از آنجا که این پوشش ها از دمای بالاتر از خارج اطمینان می کنند و مانعی از باد سرد و باران شدید را تشکیل می دهند ، برای رشد نهال ها و در تمام سال کشت گیاهان بسیار حساس ، گرمازا مناسب هستند. آیا می دانید هم اکنون می توانید تونل های فویل و گلخانه هایی با ابعاد مختلف را بصورت آنلاین خریداری کنید؟ پیشنهاد ما را بررسی کنید

اگر می خواهید جوانه زنی را سرعت ببخشید یا نهال های جوان را در برابر آب و هوای خشن در اوایل بهار محافظت کنید ، در فویل باغ 6 یا 12 متری عرض UV2 یا فویل باغ Green UV4 سرمایه گذاری کنید. شما می توانید آن را بر روی مرزها صاف قرار دهید یا از یک نرده دراز بکشید ، و به این روش یک تونل فویل ایجاد کنید. مطمئناً شما می توانید تونل فویل آماده 2 5 5 متر با قیمت مناسب در فروشگاه ما خریداری کنید - برای تحویل فوری در دسترس است! اگر به گوجه فرنگی مزارع خود نیاز به پوشش دارید ، یک پوشش گوجه فرنگی سبک وزن و کاربردی به طول 15 متر و 50 سانتی متر عرض گوجه فرنگی یا پوشش گوجه فرنگی PP با همان اندازه به شما نجات می یابد. هر دو مدل سوراخ شده اند ، از این رو گردش هوا را مسدود نمی کند و محافظت بسیار خوبی از سرما ، باد ، باران و تگرگ می کند - عواملی که می توانند گیاهان و محصولات شما را در هیچ زمان از بین نبرند. آیا می خواهید در تونل های فویل حرفه ای و گلخانه ها - کاربردی و بزرگ - سرمایه گذاری کنید که به شما امکان می دهد تعداد زیادی سبزیجات را در خود جای دهید؟ طیف گسترده ای از این کاورها را در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. برای مبتدیان ، گلخانه یک طرفه را با 4 قفسه - 49 69 69 160 160 سانتی متر توصیه می کنیم ، زیرا در تراس یا بالکن کاملاً جا می گیرد ، یا گلخانه دیواری 200 x 100 21 215 سانتی متر ، به عنوان یک جایگزین جالب برای یک کانون گرم به دنبال چیزی بزرگتر هستید؟ ما همچنین تونل های فویل محکم و بادوام را در هر اندازه ممکن ارائه می دهیم. این محصولات به شما امکان می دهند یک گلخانه را به گونه ای در باغ یا حیاط خود قرار دهید که به شما در استفاده بهینه از فضای موجود کمک می کند. ما تونل باغ 2.0 3. 3.75 متر یا 3.0 x 2.5 متر را برای باغ های کوچکتر توصیه می کنیم. این پوشش های گیاهی حرفه ای به شما امکان می دهد تا خیار ، گوجه فرنگی قلب گاو ، فلفل دلمه ای ، بادمجان ، طالبی ، کاهو و کلم زودرس کاشت کنید. اگر در جستجوی یک تونل طولانی و باریک هستید ، سفارش دهید 2.0 5.0 5.0 متر ، 2.0 6 6.25 متر ، 2.0 8 8.25 متر یا 4.0 12 12.5 متر تونل فویل باغ. اگر یک مدل با شکل منظم تر متناسب با نیاز شما باشد ، می توانید یک تونل فویل باغ با تهویه جانبی و سایر اندازه های موجود در فروشگاه ما خریداری کنید. ما شما را تشویق می کنیم از طریق پیشنهاد ما فهرست کنید!

با خدمات مشتری در سطح جهانی تضمین شده ، خرید کنید! سفارش خود را در فروشگاه اینترنتی ما قرار دهید ، از تحویل رایگان استفاده کنید و با افتخار تونل فویل یا گلخانه خود را ارائه دهید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا تمام برنامه ها و رویاهای باغبانی خود را انجام دهید!