• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

جمع کننده های میوه

جمع آوری میوه و توت به معنی سرمایه گذاری در برداشت سریعتر و آسان تر میوه است. این زیر مجموعه شامل لوازم جانبی برای اهداف عمومی است: ما میوه های میوه ای را در شفت های بلند ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد به سیب و گلابی برسید که با افتخار در بلندترین شاخه ها و انواع توت های دستی برای میوه های کوچکتر و نرم آویزان شوند. همه اینها با قیمت های مناسب برای همه!

صاحبان مزارع توت به بهترین وجه می دانند ، چیدن زغال اخته زمانبر و دشوار چگونه می تواند زغال اخته ، توت و خیار را انتخاب کند. این کار دشوار با انتخابگر Biowin Berry آسانتر می شود. این جعبه کوچک به دندان هایی مجهز شده است که با دقت و در عین حال دقیقاً میوه های کوچک را از بوته های ریز جمع می کند بدون اینکه به آنها آسیب برساند. شما باید بررسی کنید ، با تشکر از این وسیله ساده چقدر زمان صرفه جویی می کنید! انتخابگرهای ارزان قیمت و عملی میوه و توت بالاترین راحتی کار را تضمین می کنند. شما آنها را با چنین قیمت رقابتی فقط در بازار بذر باغ ما پیدا خواهید کرد!

ما با مهربانی شما را تشویق می کنیم تا به پیشنهاد ما دقت کنید. قبل از فصل جدید به صورت آنلاین خرید کنید و خود را با تجهیزات جدید باغ مجهز کنید. بالاترین کیفیت را انتخاب کنید و از چیدن میوه سریع و آسان لذت ببرید - ما در آنجا هستیم تا به شما کمک کنیم!