• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

جوانه زدن

اگر زندگی سالم می کنید ، جوانه ها فقط برای شما هستند! رشد جوانه های جوانه قبلاً هرگز آسان ، سریع و مؤثر نبوده است. فروشگاه آنلاین ما جوانه های ساخته شده از مواد با کیفیت عالی در اندازه های مختلف ارائه می دهد. یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. خرید در فروشگاه اینترنتی ما نتایج بسیار خوبی را با قیمت رقابتی به همراه می آورد!

ما مخصوصاً حلقه گرد را با یک ، دو یا سه سینی توصیه می کنیم. این ابزارها به گونه ای طراحی شده اند که گردش هوا بهینه را تضمین می کند. این گیاه رطوبت کافی را برای گیاهان جوانه زا فراهم می کند و از پوسیدگی و خشک شدن آنها جلوگیری می کند. شما قادر خواهید بود حتی سه نوع جوانه را در یک ظرف پرورش دهید! اگر مایل هستید که ماجراجویی جوانه زنی خود را شروع کنید ، ممکن است با یک حلقه کوچک شروع کنید که می توانید در مرحله بعدی با سینی های اضافی گسترش دهید. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که خرید مجموعه های دانه و دانه ها را در نظر بگیرید. مجموعه های مختلف بذر جوانه زنی در فروشگاه ما وجود دارد که شامل تربچه ، سرفه ، یونجه و همچنین مخلوط های خوشمزه روسی ، فرانسوی یا شرقی با جوانه های رایگان است. دریغ نکنید - ممکن است جوانه های سالم غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها را طی چند روز در آشپزخانه خود پرورش دهید.

ما محصولات با کیفیت بالا و قیمت های مناسب را ارائه می دهیم. تمام بذرها و جوانه های جوانه زده ما از منابع معتبر و آزمایش شده حاصل می شوند. به این ترتیب ما در تلاش هستیم تا به شما در رسیدن به موفقیت در رشد جوانه زدن در خانه یاری کنیم. درباره پیشنهاد ما بیشتر بیاموزید!

$13.61
$16.61