• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

خاک ارکیده و مخلوط گلدان

خاکهای ارکیده نقش مهمی در رشد موفقیت آمیز این گلهای باشکوه دارد. اگر هنوز مطمئن نیستید ، از کجا می توانید خاک با بهترین کیفیت را پیدا کنید ، پیشنهاد ما را مرور کنید. این بخش شامل خاکهای ارکیده از تولیدات مشهور داخلی است. مخلوط گلدان حرفه ای ما را بررسی کنید - آنها را می توان در لیست زیر یافت.

هر دوستدار ارکیده می داند که خاک باغچه یا گلدان همه کاره در پرورش این گیاهان سخت گیر کارایی ندارد. ارکیده ها اپی فیت هستند و به خاک بسیار نفوذ پذیر نیاز دارند - تکه های بزرگ پوست پوسته و نارگیل و ذغال سنگ نارس درشت مواد مناسبی هستند. و ما چنین ترکیباتی را در فروشگاه آنلاین خود ارائه می دهیم. تمام محصولات خاک و مالچ ما از مارک های مشهور و مشهور با جایگاه تثبیت شده در بازار باغ می آیند. ما از این مجموعه گسترده محصولات عالی ، بسته های 5 لیتری خاک ارکیده از هولاس را با قیمت فوق العاده رقابتی و خاک ارکیده با کیفیت برتر را از کمپو - 5 لیتر ارائه می دهیم. در صورت نیاز به بسته بندی کوچکتر ، خاک Orchid را از Target ، با محتوای زیاد پوست کمپوست ، در یک بسته 3 لیتری انتخاب کنید و پس انداز کنید. همچنین محصولات بی نظیر و کاملاً جدیدی مانند خاک ارکیده کاج استون با میکوریزا - 1.5 لیتر - از Zielony Dom را در پیشنهاد گسترده ما پیدا خواهید کرد. با تشکر از میکوریزا. مخلوط پیشنهادی رشد سالم ارکیده و شکوفایی فراوان و مکرر را تضمین می کند.

باغ بذر باغ ما با ارائه پیشنهاد عظیم خاک ارکیده با کیفیت بالا و قیمت مناسب دیگر صبر نکنید و با تحویل مقرون به صرفه خرید آنلاین کنید. به متخصصان اعتماد کرده و با تضمین رضایت از ارکیده های خود به درستی مراقبت کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد